Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Jak objednat květiny

Květiny na objednávku: Jak postupovat krok za krokem

Objednávání květin nebylo nikdy jednodušší! Díky online květinářství se nám otevírají opravdu široké možnosti, jak překvapit vaše nejbližší čerstvě řezanými květy a to i v případě, že se nachází desítky, nebo dokonce stovky kilometrů od vás! Celý proces přes výběr, objednávku až platbu je opravdu jednoduchý a díky novým technologiím jste schopní ho vyřídit přímo z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti vytáhnout paty z domu. V dnešním článku nahlédneme na jednotivé kroky, které je nutné splnit při objednávce květin online. Nebojte se, nejedná se o nic složitého ani náročného co byste nezvládli, pokud ještě s květinami na objednávku přes internet nemáte zkušenosti. Vše je naprosto jednoduché a přehledné, tak se na to pojďme společně podívat.

Vyberte si květinu

Prvním krokem bude samotný výběr kytice a jednotlivých druhů květin. U nás ve Flora-online nabízíme opravdu široký výběr různých druhů a velikostí. Abychom vám alespoň trochu usnadnili výběr, rozdělili jsme květiny do jednotlivých kategorií pro snadnější přehled a rozhodování. Květiny můžete vybírat na základě příležitosti nebo druhu. Pokud hledáte například ideální květinu jako překvapení na svátek svatého Valentýna, můžete snadno zvolit odkaz Valentýn a vybrat si z předpřipraveného seznamu květin. Pokud raději preferujete výběr podle konkrétního druhu, máte na výběr hned několik druhů květin, které vám usnadní hledání. Pokud si nejste zcela jistí výběrem kytice, můžete se inspirovat v sekci Top kytice, kde naleznete nejoblíbenější druhy, vybrané na základě našich zákazníku. Navíc máte na výběr hned z několika různých velikostí, proto záleží jen na vašem výběru jak velkou kytici chcete zvolit. Pokud byste si opravdu nebyli jistí výběrem, rádi vám poradíme.

Můžete přihodit něco extra

Flora online nabízí taktéž sortiment doplňků, které můžete přidat k jakékoliv objednávce. Celou nabídku naleznete v sekci Dárky ke kyticím, kde máte na výběr hned několik věcí, se kterými můžete vaši kytici obohatit! Na výběr máte například roztomilého plyšového medvídka, který potěší nejen děti, ale rozněžní každou romantickou duši. Další možností může být výběr z několika oblíbených čokolád. Můžete zvolit oblíbenou Milka čokoládu, na poděkování pro speciálního člověka zvolit výjimečnou Merci bonboniéru, nebo potěšit vaše blízké výbornými Raffaelo kuličkami nebo Toffifee. Pokud byste ke kytici rádi přihodili něco ostřejšího, i v tomhle směru vás nezklameme a jsme připraveni. Na výběr máte z bílého a červeného vína, nebo také z dvou druhů Bohemia sektu, pro opravdu speciální a nezapomenutelné příležitosti.

Vyberte si datum doručení

U každé objednávky máte na výběr datum a čas doručení. Pokud plánujete rádi dopředu, nic vám nebrání v tom, naplánovat si doručení na konkrétní den. Zároveň jsme tu i pro ostatní, kteří často řeší dary na poslední chvíli a potřebují kytici doručit ještě v ten samý den. Naši kurýři jsou připraveni předat vaše květinové překvapení téměř kdykoliv. Doručujeme jak ve všední dny, tak o víkendu a svátcíchV Praze jsme navíc schopni doručit květiny expres do jedné hodiny od dokončení objednávky. Flora online navíc doručuje i na Slovensko, celkový přehled týkající se doručování naleznete zde.

Zadejte adresu, kam si vaše květinové překvapení přejete doručit

Jedním z posledních kroků je výběr adresy, kam si přejete vaše kytici doručit. Můžete je poslat přímo vašemu příjemci domů, nebo ho překvapit například donáškou květin přímo do práce. Pokud chcete kytici předat osobně, můžete si ji samozřejmě objednat přímo k vám domů a později předat dotyčnému, žádná varianta není špatná! Vaše květiny budou doručeny kurýrem přímo na místo určení. Všechny květiny mají speciální balení, aby během cesty nedošlo k žádnému poškození a dorazily na místo v perfektním stavu.

A to je vše. Jakmile projdete všemi zmíněnými kroky, zbývá už jenom potvrdit a zaplatit objednávkuMožnost platby zvolíte dle vašich preferencí a jakmile obdržíme vaši zaplacenou objednávku, květiny jsou na cestě na vámi vybranou adresu. A to všechno z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti obíhat květinářství ve městě. U nás ve Flora online nám záleží zejména na spokojenosti našich zákazníků a kvalitě, proto uděláme všechno proto aby vaše objednávka proběhla v pořádku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak objednat květiny