Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak nosit módní overal? S našimi radami v něm budete vypadat skvěle

Redakce

Redakce

14. 8. 2012

Letošní léto propadl módní svět originálním overalům. Jsou praktické a neokoukané. Můžete je vzít do práce i na večírek. Jak je ale vybrat, nosit a kombinovat?

[album:

Overaly ještě nejsou v Česku příliš rozšířené, ale v Americe se po nich letos zaprášilo jako po konzervách před hurikánem. Jak se tedy vystajlovat? Řiďte se následujícími radami. Úspěch je zaručen.

Jaký overal je ten pravý?

V první řadě si určete, k jaké příležitosti overal oblečete. Pokud chcete vytvořit elegantní a chic look do kanceláře, poohlédněte se po jednobarevných overalech v neutrálních barvách. Jestliže se chystáte na dovolenou, můžete si dovolit vybrat veselejší a výraznější barvy.

V potaz vezměte také tvar vaší postavy. Definujte si, která část těla se vám líbí nejvíce, a na ni zaměřte hlavní pozornost. Například pokud máte štíhlé nohy, vyberte si overal s úzkými nohavicemi. Pokud se naopak pyšníte výstavním hrudníkem, top overal s výstřihem je to pravé pro vás!

Doplňky jsou to hlavní

Díky doplňkům lehce dotvoříte cílový dojem. Pokud vás v overalu čeká dlouhý den v kanceláři, oblečte k němu jednoduché sako a lodičky s nízkým podpatkem. Transformace v party look jde pak velmi snadno. Sako vyměňte za masivní šperk a obujte lodičky na vyšším podpatku.

Čeho se vyvarovat?

Vždy se snažte obléct overal s mladistvým elánem. Zde není prostor být retro. Proto se vyhněte overalům, které jsou od hlavy k patě z jedné látky s potiskem. Raději nevyvolávejte démony 80. let. Pokud máte pár kilo navíc, vždy noste overal s páskem, jinak se v něm „ztratíte“ a budete vypadat jak jedna souvislá krabice.

Módní overaly z vás vytvoří opravdu elegantní ženu, která se nebojí vystoupit z řady. Chce to jen trochu sebevědomí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak nosit módní overal? S našimi radami v něm budete vypadat skvěle