Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Jak na svátky bez stresu? Vyřiďte dárky už na podzim!

Vánoce jsou v poslední době stále méně svátky rodinné pohody a klidu a stále více hektickým kolotočem úkolů a zařizování, který pomalu nebere konce. Existují však věci, které můžete vyřídit s předstihem a ušetřit si tak trochu nervů – třeba vánoční dárky.

Pokud se podíváme do historie, není pochyb o tom, že žijeme v zatím nejlepší době dějin. Ještě před pár desítkami let nebylo vůbec normální, že si člověk vzal auto a zajel si do supermarketu, kde zrovna měli všechno co potřeboval a na co měl zrovna chuť. Ovšem daní za tuto „dobu hojnosti“ je šílenství, které probíhá kolem všemožných svátků a oslav.

Fronty a tlačenice? Děkuji, nechci

A o vánocích je toto šílenství vůbec nejhorší. Stromeček, výzdoba, úklid, kapr… všechno musí být perfektní. A vánoční dárky? To je kapitola sama o sobě. Přesto je však stále řada lidí nechává na poslední chvíli. Pokud však budete tento rok chytřejší, nebudete se muset spolu s dalšími nešťastníky tlačit 23. prosince v obchodních centrech. A když budete ještě chytřejší, nebudete do obchodu vůbec muset – vánoční dárky již dnes snadno nakoupíte i na internetu!

Pro maminku, kamarádku či přítelkyni

A co byste vlastně měli koupit? Mezi osvědčené dárky pro ženy patří kvalitní kosmetika či nějaký parfém, hospodyňky pak ocení něco do kuchyně či do domácnosti. Téměř každá žena si také potrpí na módu, ovšem v tomto případě je třeba si dát velký pozor, abyste se trefili do vkusu.

Tyto tipy na dárky jsou osvědčenou klasikou, která se hodí, když nechcete nic zkazit. Ovšem plusové body se udělují zejména za originalitu. Mezi takové neotřelé dárky patří třeba sady na vypěstování vlastní rostliny (například Vypěstuj si čtyřlístek). A pokud kupujete dárek pro přítelkyni, co třeba horké lávové kameny, s kterými si můžete udělat domácí wellness?

Pro tátu, kamaráda či přítele

Dnešní muži jsou moderní muži, a tak je jistě také neurazíte nějakou vůní či něčím hezkým na sebe. Pánům, kteří si potrpí na svou postavu, se pak jistě trefíte do vkusu něčím na sport. Po takové posilovně či fotbale však vždy bodne orosené pivo, a tak je skvělým originálním dárkem takový chladící půllitr. Vtipným dárkem pro kamaráda může být tato alkoholová ruleta. A pokud sháníte dárek pro přítele, jistě ho pobavíte tímto sexuálním zvonečkem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak na svátky bez stresu? Vyřiďte dárky už na podzim!