Menu
TOPZINE.cz
Finance

Jak na správu investic s XTB

Hledáte spolehlivého brokera pro správu svých investic? XTB má pro vás připravenou širokou škálu služeb a nástrojů, díky kterým zvládnete dosáhnout svých finančních cílů.

Investování nanečisto

Chtěli byste si vyzkoušet investování, ale nechcete přijít o své finance? V tom případě si založte DEMO účet. V podstatě nepoznáte rozdíl – nemusíte se však bát rizik, jelikož neinvestujete skutečné peníze. Jde o způsob, jak si můžete prověřit své schopnosti. Případné chyby zde nemají fatální následky. Vyzkoušet si to může každý, budete tak vědět, do čeho jdete. Než se pustíte do opravdového investování, je důležité se dobře vzdělat v této oblasti.

Praktické služby

Pokud si nevíte rady, ale chcete spolehlivě a efektivně investovat, využijte spolupráci s profesionály. Online broker XTB vám může do začátku pomoci. K dispozici jsou různé investiční plány, nemusíte se obávat vysokých poplatků, vklady a výběry jsou v mnoha případech zdarma. Snadnou správu investicí umožňuje platforma xStation 5, která je dostupná na webu, ale i jako mobilní (xStation Mobile) či desktopová aplikace.

Výhody pro investory

Jak se uvádí na webu brokera: „S více než patnáctiletými zkušenostmi je XTB jedním z největších burzovně obchodovaných brokerů na FX a CFD na světě.“ XTB nabízí rozmanité služby v oblasti investování. Můžete s nimi investovat do indexů, komodit, akcií, kryptoměn i forexu. Otevírá se vám spousta možností. Pokud si nevíte rady, co vybrat, prohlédněte si vzdělávací články a videa. Ta vás lépe seznámí s jednotlivými tématy, abyste měli jasno. Kromě toho je k dispozici zákaznická podpora, a to 24 hodin denně 5 dní v týdnů.

Investování s XTB je snadné a dostupné, vaše finance jsou vždy v bezpečí. Díky přehledné platformě máte vše pod kontrolou, investice můžete spravovat z počítače i mobilu.

Tento článek slouží pouze pro informační účely, nejedná se o investiční poradenství.

Zdroj: XTB

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak na správu investic s XTB