Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Jak na originální dárky? Poradíme!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

26. 11. 2016

Vánoce se blíží, což je také doba spojená s nutností přemýšlet nad tím, jaký originální dárek koupit. Pokud vám dochází inspirace, máme pro vás několik zajímavých tipů. Můžete si být jisti, že s takovými rozhodně chybu neuděláte.

Něco pro sportovního fanouška

Pokud je někdo z vašich blízkých velkým sportovním fanouškem, je ideální dát mu dárek právě v takové podobě. Možností je dnes celá řada, a je jedno, zda je tím sportem tenis, fotbal, hokej, nebo jakýkoliv jiný. Jednoduše koupíte lístky, ze kterých bude mít obdarovaný skutečnou radost. Pokud jde o tuzemskou ligu, může potěšit třeba i permanentka na celou sezonu. Stejně tak nezklamou ani vstupenky na zahraniční týmy. Příkladem jsou levné vstupenky na Bayern Mnichov. Tento známý německý tým rozhodně patří mezi světovou špičku. Je tedy více než jasné, že mnoho fotbalových fanoušků ho touží vidět. Konkrétně u něho potěší i to, že cesta do Mnichova je celkem pohodlná a rychlá.

Hledáte skutečně něco originálního?

Pokud nechcete jít cestou klasické praktičnosti, ale chcete koupit něco skutečně originálního, máme pro vás také několik zajímavých tipů, které vás nezklamou. A je jedno, zda hledáte něco pro ženy, nebo plánujete koupit originální dárek pro muže. V obou případech není problém pořídit skutečně to pravé, v různých cenových hladinách, podle vašich finančních možností. A co patří mezi naše hlavní tipy? Aktuálně letí několik věcí, kam řadíme:

  • Smaltovaná cedule imitující ulici
  • Originální kosmetika
  • Pozemek na měsíci

To vše jsou dárky, se kterými zcela určitě chybu neuděláte. Zvláště, pokud toužíte po tom, aby to byl právě váš dárek, který by měl být v první řadě originální.

Zkuste také zážitek

Ano, i ten je něčím, čím můžete udělat skutečnou radost. Možných zážitků je aktuálně na několik desítek, a tak záleží jenom na vás samotných, jakým směrem se vydáte. Mohou být spojeny třeba s adrenalinem, kam se řadí seskok z letadla, nebo jízda rychlým, autem. Stejně tak ale potěší i různé army zážitky, nebo řada dalších. Pokud chcete být originální, i tato cesta stojí za zvážení.

Praktická elektronika nezklame

Od zajímavých dárků zpět k těm praktickým. Pokud nad nimi přemýšlíte, zkuste segment drobné elektroniky. Ta už nemusí být zase až tak drahá. Dokládá to třeba telefon Xiaomi, který dokáže velmi dobře konkurovat celé řadě značek. A to jak svým výkonem, tak i kvalitou. Pořídit ale můžete například i GPS navigaci do auta, nebo externí bluetooth reproduktor, či řadu dalších doplňků do domácnosti. Pokud jste spíše praktickým člověkem a při výběru dárků hledíte na to, aby je daná osoba skutečně využila, potom věřte, že i toto je cesta, se kterou chybu neuděláte. Navíc nemusí být o nic dražší, než u výše zmíněných možností, které jsou spojeny se zážitkem, nebo s něčím originálním.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak na originální dárky? Poradíme!