Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Jak levně nakupovat z Číny? Seznamte se s promyšleným win-win řešením

Chtěli jste na letošní vánoce objednat nějaké pěkné a levné dárky z Číny, ale kvůli vysokému poštovnému by se vám to nevyplatilo? Známe řešení!

laptop-notebook-psani-nakupovani-pres-internet-z-ciny

Zdroj: Shutterstock.com

Import z Číny do Evropské Unie je jedním z nejvyšších a neustále stoupá. Není se čemu divit – čínské hospodářství a obchod jsou na vzestupu a spousta věcí se tam vyrábí s mnohem nižšími náklady než v Evropě. A nižší náklady znamenají nižší ceny.

Trable s dopravou

Jenže pro obyčejného smrtelníka může být nakoupit za tyto nízké čínské ceny občas problém. Někteří čínští prodejci své zboží do zahraničí vůbec neposílají. A když ano, po přičtení částky za poštovné už se nákup nezdá tak výhodný.

Asistovaný nákup v Číně

Se skvělým nápadem přišla společnost TipTrans, která sídlí v Hong Kongu. Na jejích stránkách http://www.tiptrans.com/cs/ se můžete zaregistrovat a dostanete vlastní lokální adresu, na kterou si můžete nechat posílat zásilky a TipTrans vám nákup z Číny posléze pošle na vaši adresu do České republiky.

Asistovaný nákup má i další výhody. TipTrans za vás může vyřešit i další problémy, například pokud:

• Prodejce neakceptuje cizí platební karty ani platby přes PayPal

• Potřebujete vyhledat konkrétní produkt

• Potřebujete vyhledat dodavatele konkrétního produktu

• Potřebujete dodavatele či produkt prověřit

Platbu místnímu obchodníkovi můžete rovnou nechat na TipTrans. Se zaměstnanci se dá samozřejmě komunikovat v češtině a pomohou vám i s orientací na stránkách, které jsou dostupné jen v čínštině.

Výhodnější poštovné i podnikání

Služby TipTrans jsou placené, avšak výhody přináší oběma stranám. Jednou z nejdůležitějších je, že s TipTrans obrovsky ušetříte na poštovném. Dovoz zboží z Číny může být levnější až o 60 %. Pokud objednáváte více věcí, pracovníci je na místě přebalí do jedné zásilky, což opět přinese velké úspory.

Na dovozu z Číny mohou díky této konsolidaci ušetřit i firmy, které v Číně nakupují často po menších objemech anebo potřebují poslat vzorek z čínské fabriky.

Více o cenách poštovného z Číny se dozvíte zde: http://www.tiptrans.com/cs/postovne-z-ciny-online. TipTrans nabízí i službu sledování zásilek z Číny.

Zboží z Číny

A co vlastně koupit? Možnosti nakupování jsou velmi široké i z pohodlí vašeho domova, ať už jde o levné hodinky z Číny či třeba levné mobily z Číny. Více o dostupném zboží se dozvíte zde: http://www.tiptrans.com/cs/zbozi-z-ciny. Přes TipTrans si také můžete objednat z obchodu Taobao, který někteří z vás možná znají.

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Jak levně nakupovat z Číny? Seznamte se s promyšleným win-win řešením