Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak by měl vypadat dobrý cestovní kufr?

Ať už se chystáte na letní dovolenou nebo jedete na služební cestu. Vždy se budete muset zabalit do nějakého zavazadla. V dnešním článku se podíváme na to, jak by měl správný kufr vypadat a na co si dát při jeho výběru pozor. V nabídce velkých obchodů můžete vídat různé druhy kufrů, z různých materiálů a v různých velikostech, ale jaký je ten pravý pro Vás?

Od malých až po velké

Nejenom, že by kufr měl být praktický, ale také elegantní a bezpečný. V dnešní době si můžete vybrat od malých příručních kufrů až po velké kufry, kam sbalíte celou svoji rodinu, a ještě bude půlka prázdnáNapříklad v nabídce obchodu CCC nás si vybere opravdu každý. Kufr využijete při cestě autobusem, vlakem, a hlavně při cestování letadlem. Většina kufrů je vybavena kolečky, které Vám umožní pohodlný přesun s kufrem. Dalším velmi užitečným doplňkem je zámek kufru, díky kterému se nemusíte bát, že by se Vám do kufru někdo vloupal. Robustní držadla zajistí pohodlný a bezpečný přenos zavazadel.

Kufr jako módní doplněk

V dnešní době může být cestovní kufr módním doplňkem, který Vás bude skvěle doprovázet na Vašich cestách. Kufry značky jsou dokonalým příkladem spojení praktičnosti a elegance.  Kolečka Vám umožní snadnou manipulaci a přesun z místa na místo. Nemusíte se tahat s těžkým kufrem v ruce pohodlně ho můžete vozit vedle sebe. V naší nabídce naleznete kufry vyrobené z různých materiálů. Od látkových až po tvrzené materiály. Nezapomínejte na cedulku s Vašimi osobními údaji, kterou můžete ke kufru připnout. V případě ztráty zavazadla se tak nemusíte obávat, že Vám kufr nebyl doručen.

Jaký materiál kufru zvolit?

Smaltované kufry jsou skvělou volbou, pokud chcete mít jistotu, že se vašim věcem během cesty nic nestane. Smalt je velmi pevný materiál, který vytvoří dokonalou ochrannou skořápku. Nemusíte se tedy bát, že by se během manipulace s kufrem na letiště poškodilo něco z jeho útrob. Pro ty nejnáročnější tu máme kožené kufryTy jsou tím nejluxusnějším artiklem v sekci cestovních kufrů, které Vám můžeme nabídnout. Skvěle Vám bude ladit ke všem vašim outfitům.

Pokud hledáte elegantní kufry na cesty, tak kožené kufry jsou opravdu tou pravou volbou pro Vás. Kvalitní zpracování a poctivá kůže jsou skvělou kombinací, která zaručí pohodlné cestování. Jedná se o velmi pevné a zároveň praktické kufry, které využije nejeden cestovatel. V nabídce máme také zavazadla, které jsou vyrobeny z imitace kůže nebo můžete dokonce sáhnout po látkovém či plastovém provedení. Děti ocení různorodé barevné provedení, které zaujme jejich fantazii. Vybavte se na Vaši příští dovolenou již teď.

Tipy na závěr

Pokud váháte, jak velký kufr si sebou máte vzít na týdenní dovolenou, tak to záleží opravdu jenom na Vás. Někdo potřebuje velké množství věcí, někomu stačí tři trička. Obecně bychom Vám doporučili střední velikost kufru, která je optimální na týdenní cesty.

Na balení kufru si napište seznam věcí, které sebou potřebujete. Ať už se jedná o kosmetiku, doklady či důležité oblečení. Pokud jedete k moři tak rozhodně nezapomeňte na plavky a ručník. Pokud naopak jedete na hory vezměte si sebou teplou čepici a rukavice.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak by měl vypadat dobrý cestovní kufr?