Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Jackass 3-D má nový trailer – uvidíte třeba bungee jumping v toi toice

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

8. 8. 2010

Konečně vyšel trailer ke třetímu pokračování filmu Jackass. Tentokrát se můžou fanoušci šílených kreací a nebezpečných kousků těšit i na 3D, kterým se snímek pyšní. Johnny Knoxville se svými kamarády dostane úplně nový rozměr!

Fanoušci seriálu a filmů Jackass se konečně dočkali traileru k jejich novému projektu Jackass 3-D. Chvíli to ale vypadalo, že by se natáčení mohlo protáhnout kvůli zranění Bama Margery. V červnu ho totiž zmlátila afroamerická babička – že by Jackass přece jenom nebyli takoví drsňáci?

Každopádně ale nakonec termín dodrželi a na trailer se můžete podívat i vy!

Do amerických kin by měl film dorazit 15. října, do České republiky pravděpodobně později. Oslaví se tak v podstatě desetileté výročí fungování této skupiny ztřeštěných kamarádů. Původně natáčeli krátká videa pro MTV, nakonec sklouzli k celovečerním filmům.

A kdo vlastně Jackass jsou? Normální kluci. Akorát se nechávají kousnout krokodýlem do bradavky nebo sjíždějí kopec v nákupním vozíku. Pro jejich odvahu a ulítlé nápady je hltají diváci po celém světě (a nejvíce ti američtí).

Jeden z jejich nejznámějších kousků - sjíždění kopce v obřím nákupním vozíku

Jestli chcete vědět víc, stačí si jen sehnat jejich starší filmy. Nejsou ale pro citlivé dušičky. Na konci každého jejich filmu například musí být mezi titulky zmíněno, že to, co dělají oni, rozhodně není pro každého (představte si, že by vaše děti napodobovaly tyhle magory. Ještě pořád vám jsou sympatičtí?).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jackass 3-D má nový trailer – uvidíte třeba bungee jumping v toi toice