×
TOPZINE.cz

Ivan Reitman se opět účastní Krotitelů duchů 3

ghost-bustersRežisér prvních dvou Krotitelů duchů je opět na palubě při tvorbě třetího dílu, zbývá jen rozhodnutí, zdali se vrátí i přímo do režisérského křesla.

Duchové, třeste se! Zdroj: horror-movies.ca
Duchové, třeste se! Zdroj: horror-movies.ca

Ivan Reitman, muž zpoza kamery prvních dvou filmů o Krotitelích duchů, bude skutečně zapojen do tvorby Ghostbusters 3. S informací přišlo bloody-disgusting.com (BD), které potvrdilo, že dvaašedesátiletý filmař se stoprocentně zúčastní projektu.

Zatímco tento režisér například také filmu Moje superbejvalka (2006) je definitivně na palubě projektu, ještě dle BD neučinil konečné rozhodnutí, zdali se skutečně ujme samotné režie.

Kromě informace o Reitmanovi zmínilo BD také něco málo o obsahu filmu. Toto druhé pokračování komedie z 80. let začíná ve chvíli, kdy naši parapsychologové znovuotevírají svoji firmu na zbavování duchů poté, co byla na několik let uzavřena.

Pro Ghostbusters 3 si Columbia Pictures vybrali tým scénaristů nominovaný na cenu Emmy, Lee Eisenberga a Gene Stupnitskyho. Staří známí herci z minulých dílů se pak mají ujmout role moudrých rádců mladého týmu Krotitelů. Harold Ramis, Bill Murray, Dan Aykroyd a Ernie Hudson znovu vdechnou život svým kultovním postavám.

Ramis, který hraje Dr. Egona Spenglera, před časem řekl webu MovieWeb.com: „Myslím, že prostě půjdeme a pokusíme se udělat dobrý film. Záměrem není dát divákům více toho, čeho nebylo dost v minulých dílech. Naopak, chceme jim dát něco nového. Chceme, aby zažili určitý druh nové zkušenosti.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..