Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Iva Kubelková: Úspěšná a sexy maminka

Lucie Vrožinová

Lucie Vrožinová

18. 5. 2010

Je krásná, zdravá a úspěšná. Herečka, moderátorka a také matka dcer Natálky a Karolínky o sobě rozhodně tvrdí, že je se svým životem nadmíru spokojená a užívá si rodinné pohody v domku v Podkrkonoší. Své soukromí si pečlivě chrání a úspěšně se jí to daří.

zdroj: zimbio.com

Její kariéra začala získáním titulu Vicemiss České republiky 1996. Narodila se 7. května 1977 v Písku, ale už ve čtrnácti letech se odstěhovala s rodinou do Prahy, kde studovala střední soukromou školu ekonomickou. Je taktéž znalkyní jazyků, jelikož pokračovala ve vzdělání studiem na vyšší odborné škole ekonomické v německém jazyce.

Ve druhém ročníku se její maminka rozhodla svou dceru přihlásit do soutěže Miss ČR. Iva nijak neprotestovala, brala to jako velkou zkušenost. Vůbec s jednotlivými postupy do dalších kol nepočítala, a tak byla velmi překvapená, když jako šestnáctiletá získala právě titul Vicemiss ČR 1996. Jako zodpovědná studentka školu dostudovala a poté se už věnovala novým povinnostem vyplývajícím ze soutěže.

Zdroj: cas.sk

Zhruba po dvou letech dostala nabídku hrát divadlo. Zahrála si například v komediích Dívčí válka, Loupežníci na Chlumu a Pravda o zkáze Titaniku. V listopadu 2004 Iva porodila svou prvorozenou dceru Natálku. Nutno podotknout, že jejího otce dlouho před veřejností a médii tajila. Hned rok po porodu se v úžasné formě vrátila do práce. Moderuje nejrůznější společenské akce a fotí profesionální fotky, na kterých má postavu štíhlou jako proutek.

Mezi Iviny nejoblíbenější filmy patří Kleopatra a z hereček má ráda Libuši Šafránkovou a Sharon Stoneovou. Z hudby poslouchá především soul a funk, tedy L. Krawitze, W. Smitha a G. Michaela.

zdroj: zimbio.com

Tato krásná brunetka předvádí zejména pro Beátu Rajskou a v roce 2001 dokonce vyhrála anketu časopisu Spy o nejkrásnější ňadra. Iva také podlehla zajímavé nabídce fotografů a nafotila pro firmu Stock lehce erotické fotografie. Jako herečku si ji můžeme pamatovat z nedávno skončeného seriálu Velmi křehké vztahy, kde kupodivu Iva nehrála pouze nějaké křoví, ale jednu z rozsáhlejších rolí, která v seriálu pořádně zamíchala kartami. Dalším úspěchem byla účast v taneční soutěži Bailando, kde se dostala až do finále.

Zdroj: miss-cr.cz

I Iva měla zpočátku slabost pro sportovce a několik let měla vztah s hokejistou Jaromírem Jágrem. Tento vztah se ale bohužel rozpadl a Iva si našla nového přítele, tentokrát Martina Kloce. Ani tento vztah nebyl kvůli častým partnerovým nevěrám příliš pevný a dlouhý. V současnosti žije s o dvacet let starším podnikatelem Ladislavem Doležalem, se kterým vychovává své dvě děti v Podkrkonoší. Momentálně můžeme Ivu Kubelkovou vidět na ČT v pořadu pro ženy Sama doma.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Iva Kubelková: Úspěšná a sexy maminka