×
TOPZINE.cz

ISIC: Využijte naplno všech studentských slev

FOTO: Karty ISICMezi studentské výhody nepatří jen mnoho večírků, spousta kamarádů a letní prázdniny. Ani pouhá možnost bezplatného vzdělání, která studentům moc radosti nepřináší. Patří mezi ně také mnoho slev a zvýhodnění, které firmy i stát nabízejí budoucí naději národa. Server Chytrepalice.cz vám umožní vytřískat ze slev co nejvíce.

FOTO: Karty ISIC
3 druhy karet ISIC, Foto: Marián Luha, Topzine.cz

Karta ISIC je mezinárodní průkaz studenta, díky kterému může student využívat slev a výhod ve 124 zemích. Česká republika je dlouhodobě vyhodnocována jako země s největším rozšířením karet ISIC a nabídkou jejich výhod. Karty vydává společnost GTS ALIVE s.r.o. a kromě karty ISIC, která je určena studentům, mezi ně patří i karta IYTC (nebo také ALIVE) pro mládež do 26 let a karta ITIC, kterou používá pedagogická veřejnost.

Studenti vysokých škol se bez této multifunkční karty nemohou obejít, protože se s ní přihlašují do internetového studentského systému, půjčují si na ni knihy ve školní knihovně nebo s ní platí jídlo v menze. ISIC slouží také jako náhrada legitimace v MHD. Zvyšuje se ovšem i počet žáků středních škol, kteří také využívají výhod tohoto průkazu.

FOTO: Chytré paliceServer Chytrepalice.cz je rozcestník, na kterém můžete najít mnoho zajímavých nabídek a slev právě pro držitele studentských karet. Naleznete zde zvýhodněné zájezdy, jazykové kurzy, oblečení, elektroniku nebo třeba i pozemek na Měsíci. Mezi nejvyužívanější nabídky patří zlevněné jazykové kurzy v zahraničí, zájezdy do Španělska, MP4 přehrávač nebo festival Rock for People. Můžete si zde vámi zvolený produkt přímo zakoupit, hodnotit slevy nebo objednat samotnou kartu ISIC.

Chytrepalice.cz vám nepomohou sbalit partnera nebo složit zkoušku, ale pomohou vám najít slevy na mnoho produktů a ušetřit tak peníze, což také patří mezi běžné starosti každého studenta.1 Komentář ISIC: Využijte naplno všech studentských slev

  1. Naše dcera je rozená 11.9.2003 a chtěli bychom pro ni zařídit studentský průkaz. chodí do 7 třídy základní školy. Jak to máme zařídit???
    Děkuji za Vaši zprávu. Vladimír Fulín

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..