Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Interpreti, kteří sází na výstřednost: Lady Gaga, Pink nebo Lil Wayne

Redakce

Redakce

28. 1. 2013

Čím zajímavější zevnějšek muzikanti zvolí, tím přitažlivější jsou pro své fanoušky. Pojďte se spolu s námi podívat na deset hvězd s nejzajímavější vizáží.

10. Adam Lambert

Zpěvák, který se proslavil díky soutěži pro mladé zpěváky, se netají tím, že má rád make-up, oční stíny a laky na nehty. Jeho fanynky z této vizáže šílí.

9. Fergie

Oblibu v kovových ozdůbkách má i zpěvačka skupiny Black Eyed Peas. Ta se pyšní piercingem nad obočím a mnoha stříbrnými náušnicemi v obou uších.

8. Nicki Minage

Rapperka původem z Trinidadu má ráda barvy, čím křiklavější tím lepší. Její šaty jsou často tak barevné, že připomínají peří papouška.

7. Alicia Keys

Americká R&B a soulová zpěvačka měla dost často v oblibě všemožně zapletené rasta copánky, které jsou obvykle k vidění u černošských rapperů. Dnes však od této záliby upustila a nyní vypadá jako skutečná dáma.

6. Ozzy Osbourne

Černé linky kolem očí, brýle ve stylu Johna Lennona, tetování a občas i prapodivné chování. Zpěváka, který se proslavil v heavymetalové kapele Black Sabbat, určitě netřeba více představovat.

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=OZLUa8JUR18[/youtube_660]

5. Lil Wayne

Čtyřnásobný držitel ceny Grammy je barevný skoro jako obrázek. Tělo má totiž od hlavy k patě pokryté nejrůznějším tetováním. Aby toho nebylo málo, má na sobě i několik piercingů a pořádný třpyt mu dodávají zuby pokryté diamanty.

4. Katy Perry

Záliba v barvách na vlasy je v showbyznysu populární. Výjimku netvoří ani Katy Perry, která na svých vlasech měla například i modrou, připomínající Šmouly, kterým ve filmu propůjčila svůj hlas.

3. Pink

Již podle jejího pseudonymu je jasné, že popová zpěvačka bude mít v oblibě růžovou barvu. Barvu vlasů si už sice změnila z růžové na blond, zato záliba v piercinzích jí zůstala. Její dominantou je kroužek v nose a několik náušnic v uchu.

2. Kelly Osbourne

Zpěvačka pocházející z excentrické rodiny Osbourneových má zálibu ve změně image. Na hlavě měla snad všechny barvy vlasů, byla obéznější i hubená a po těle má hned několik tetování, například dvě lebky na nártech.

1. Lady Gaga

Zpěvačka skrývající se pod pseudonymem Lady Gaga je jasná vítězka našeho výběru. Její image je tak bizarní, že ji nemá šanci kdokoliv překonat. Kdekoliv se objeví, všechny šokuje. Důkazem budiž její pompézní videoklipy, v niž je zpěvačka často přestrojena k nepoznání.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Interpreti, kteří sází na výstřednost: Lady Gaga, Pink nebo Lil Wayne