Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Inspirujte se trendy účesy 2010

Vladimíra Pochylá

Vladimíra Pochylá

26. 11. 2010

FOTO: Essential Looks od Schwarzkopf ProfessionalEssential Looks od Schwarzkopf Professional vám přinášejí novou účesovou kolekci MODERN TIMES, která představuje čtyři nové módní trendy pro sezónu podzim/zima 2010. Tyto trendy zachycují hlavní témata této sezóny – vyjádření podstaty několika časových období, inspiraci kulturními zážitky a prezentaci příběhu doprovázejícího každý styl.

FOTO: Essential Looks od Schwarzkopf Professional

Účesové trendy Love Story a Minimal Modernist, Zdroj: henkel.cz

Tým složený z vlasových profesionálů se nechává každou sezónu inspirovat módními týdny v Londýně, Paříži, Miláně a New Yorku, na jejichž základě pak vytváří kolekci stěžejních trendů, které umožní kadeřníkům a jejich zákazníkům pyšnit se nadcházející sezónu vysoce aktuálním a jedinečným vzhledem.

Pro sezónu podzim/zima 2010 vedli tým Essential Looks globální ambasadoři Schwarzkopf Professional Tyler Johnston a Tom Kroboth. ˆˆ„ˆEssential Looks představují skvělý výběr trendů sahajících od výrazných až po jemné, ale vždy jsou to trendy jedinečné,“ říká Tyler Johnston. Tom Kroboth dodává: „Mezi módou a vlasy právě probíhá velká vibrující energie s výraznými a smyslnými styly, které spojují exkluzivní módní tvorbu s běžně nositelnými styly.“

FOTO: Essential Looks od Schwarzkopf Professional

Účesový trend Elegant Simplicity

Elegant Simplicity

Styl plný ženskosti a smyslnosti. Tuto sezónu se vrací nadčasové oblečení zdůrazňující ženské tvary, luxusní materiály a klasickou módu reprezentovanou úzkou sukní či halenkami s vestami.

Z vlasů vyzařuje ženskost, účesům vévodí tradiční střihy obohacené o nádherný lesk a dokonalou kvalitu vlasů. Přitažlivé barvy přichází v odstínech přepychové kaštanové a luxusní hnědé, zatímco elegantní výčesy a dokonalý styling zdůrazňují celkový harmonický dojem. Krása je tak jednoduchá.

FOTO: Essential Looks od Schwarzkopf Professional

Účesový trend Minimal Modernist

Minimal Modernist

Trend založený na návratu k minimalismu, ve kterém zákazníci hledají vysokou kvalitu. Čisté tvary přizpůsobené na míru přichází v luxusních látkách, jako jsou jemná kůže a kašmír, zatímco neutrální barvy umožňují soustředit se na zručné provedení.

Pro tento trend jsou typické účesy se šikmými liniemi přiléhajícími k hlavě a dodávajícími uhlazený vzhled. Čisté přírodní barvy jako ledová blond a uhlová černá činí z jednobarevného stylu okouzlující záležitost. Jednoduché, ale silné.

FOTO: Essential Looks od Schwarzkopf Professional

Účesový trend Road Warriors

Road Warriors

Provokativní a vášnivý styl libující si v temnotě nekompromisní černé barvy, etnických prvcích a mužské módě. Válečnické doplňky, jako jsou kožené provázky či peří, zdobí oblečení výrazných ostrých tvarů.

Vlasy jsou plné pohybu a struktury, účesy mají ostré linie a symbolicky vyjadřují připravenost k boji. Nádherné barvy touží šokovat, odstíny se pohybují od lesklé černé po ohnivou červenou nebo blond s tmavými spodními partiemi. Neodolatelně nebezpečné.

FOTO: Essential Looks od Schwarzkopf Professional

Účesový trend Love Story

Love Story

Trend, který se ztratil ve světě romantické nostalgie 70. let. Oblečení kombinuje nesourodé prvky, ale stále zůstává velmi sexy. Barvy jsou plné slunce, kalhotové sukně a směs květinových a pletených motivů působí velmi žensky.

Vlasy zůstávají rozpuštěné, vlny, lokny a vzdušné účesy dodávají celkovému vzhledu jemnou eleganci. Barva vlasů je laděná do medově zlatých a hnědých odstínů s měděným nádechem. Beznadějně jsme se zamilovali.

Kreativní ředitel pro Essential Looks Steve Hogan k novým trendům dodává: „Jsem z kolekce Modern Times nadšený, protože je plná běžně nositelných a krásných účesů a barev, které se dají skvěle komerčně využít. Letošní kolekce bude tím nejlepším, co jsme zatím mohli v rámci Essential Looks vidět.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Inspirujte se trendy účesy 2010