Menu
TOPZINE.cz
Studium VŠ

Informační den Univerzity Karlovy přivítá zájemce o studium již tuto sobotu

Alena Nová

Alena Nová

16. 11. 2010

FOTO: Univerzita KarlovaPřemýšlíte o tom, jakým směrem se vydat po maturitě, a stále nemáte jasno? Nebo už nějakou představu máte, ale pořád váháte? Pak se přijďte podívat v sobotu 20. listopadu do univerzitního areálu v Praze na Albertově, kde se koná osmý ročník informačního dne pořádaného naší největší a nejstarší univerzitou.

FOTO: Univerzita Karlova

Ilustrační foto, Zdroj: cuni.cz

Univerzita Karlova na něm představí všech svých 17 fakult, které vás budou na stáncích informovat nejen o studijních oborech a přijímacím řízení, ale například i o možnostech ubytování. V průběhu celého dne se zároveň můžete zúčastnit krátkých přednášek zástupců jednotlivých fakult, kteří vám podají přehled o studijní nabídce.

Studentský život na UK, atmosféru ve škole nebo vlastní zkušenosti ze studijních pobytů v zahraničí vám přiblíží přímo současní studenti. S činností univerzitních spolků a klubů a dalšími zájmovými aktivitami vás seznámí Studentská unie UK. V doprovodném programu se dále můžete těšit například na procházku po Albertově s průvodcem, soutěž o ceny nebo informační blok o přípravných kurzech a přípravných ročnících na UK.

Informační den Univerzity Karlovy se koná v sobotu 20. listopadu 2010 od 9:30 do 15:30 hod. v budovách Přírodovědecké fakulty a 1. lékařské fakulty v Praze na Albertově. Informace o doprovodném programu a časový rozpis prezentací jednotlivých fakult najdete zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Informační den Univerzity Karlovy přivítá zájemce o studium již tuto sobotu