Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Iné Kafe na prvním letním festivalu Iný Fest

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

22. 3. 2010

Iné KafeZnovuzrozená punk-rocková skupina ze Slovenska Iné kafe se představí na prvním letním festivalu v Praze. Ten bude ve spoustě věcí jiný než festivaly, které již znáte. A vypukne už v květnu.

Iné Kafe, Zdroj: archiv

Iné Kafe, Zdroj: archiv

V únoru roku 2006 se Iné kafe rozhodlo ukončit svou hudební dráhu. Údajně proto, že zakladatel Vratko Rohoň neměl dostatek času, jelikož se chtěl plně věnovat své kariéře pilota. A kapela bez něho pokračovat odmítla. Po čtyřech letech se znovu objeví na pódiích a jednou dokonce i v České republice. Na festivalu, který je záměrně pojmenovaný Iný fest.

Na Topzine.cz pro vás chystáme soutěž o vstupenky na tento festival, buďte ve střehu!

„Jsem rád, že se kapela Iné kafe rozhodla vystoupit právě na našem festivalu. Iný fest bude opravdu jiný. Uvidíte zde věci, které jste na žádném z festivalů ještě neviděli,“ slibuje pořadatel Artur Kaiser. Kromě Iného kafe vystoupí 29. května 2010 na pražském výstavišti také Medvěd 009, Rybičky 48, O5&Radeček, Fate Magazine, Lety Mimo, Enter, Civilní obrana, Season crack a Ticho de Pre Cupé Band. Závěrečnou afterparty mají na starost Legendy. A všechno odstartuje 29. května v půl druhé po poledni.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Iné Kafe na prvním letním festivalu Iný Fest