Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Indie popové duo Tegan & Sara vydává novou desku. Poslechněte si singl

Redakce

Redakce

2. 2. 2013

Kanadské indie popové duo Tegan & Sara v České republice zatím moc neznáme. Možná je právě teď dobrá příležitost k tomu, abychom se koukli na tyto dvě zpěvačky trošičku zblízka.

Jak už název skupiny napovídá, toto duo tvoří dvě zpěvačky, dokonce dvojčata. Spolu vystupují od roku 1995 a minulý týden vydaly své sedmé album Heartthrob.

Již o prázdninách vydalo toto sesterské duo singl Body Work. Produkoval ho DJ Morgan Page, který stojí například za produkcí kapely Coldplay a mnoha dalších seskupení. Právě tato skladba upozorňovala na vydání nové desky a zároveň šířila fámy, jakým hudebním směrem se bude nová deska dvojčat ubírat.

Vyřešilo to až vydání pilotního singlu Closer. Nová píseň je popová až taneční, lehkost, a také fakt, že toto kanadské seskupení ještě neznáte, vás donutí si novou pecku poslechnout. Kdo tedy prahne po něčem novém, zde má perfektní příležitost.

Tegan & Sara však mají co nabídnout i příznivcům komerčnější hudby. DJ David Guetta si zpěvačky pozval na reedici svého aktuálního alba Nothing But The Beat 2.0. Společný song se jmenuje Every Chance We Get We Run.

Pokud se vám duo zalíbilo, můžete si pořídit nové album Heartthrob, které je již nyní v prodeji. Kromě pilotního singlu Closer najdete na desce ještě devět skladeb a dva bonusy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Indie popové duo Tegan & Sara vydává novou desku. Poslechněte si singl