Menu
TOPZINE.cz
iMiss - internetová miss ČR 2023

iMiss 2011: Soutěž o nejkrásnější dívku internetu začala

Anna Talašová

Anna Talašová

25. 4. 2011

Projekt největší internetová Miss se nedávno pustil do každoročního pátrání po nejkrásnější dívce internetu. Šestý ročník soutěže iMiss odstartoval 26. března speciální zahajovací party. Teď už nás čeká několik kol castingů, semifinále v klubu Óčko a slavnostní finálový večer iMiss 2011.

FOTO: Finále iMiss 2010

Finále iMiss 2010, Zdroj: imiss.cz

Soutěž iMiss je moderně pojatá soutěž krásy, která si za pět let své existence vydobyla prestiž a uznání. Pořadatelé si zakládají na tom, že do této soutěže se mohou přihlásit všechny dívky, bez ohledu na výšku, váhu, tělesné míry nebo třeba rodinný stav. Jedinou podmínkou, kterou soutěžící musí splnit, je věk minimálně 15 let. „Soutěž krásy iMiss bourá hranice mezi uniformní krásou modelek a přirozenou krásou dívek, které denně potkáváme na ulici,“ dodávají.

Chcete se vydat po stopách vítězky z roku 2004 Inny Puhajkové nebo iMiss 2008 a letošní finalistky České Miss Lucie Klukavé? Máte šanci vše si promyslet do 4. června, kdy se uzavírají přihlášky.

O tom, které dívky postoupí z castingů a semifinálového kola do finále, rozhodne odborná porota. O vítězce titulu iMiss 2011 i o dvou dalších vicemiss rozhodnou lidé na internetových stránkách soutěže. Pokud chcete přes internet sledovat slavnostní finálový večer a hlasovat pro vaši favoritku, zapište si do diáře datum 8. října. Nedočkaví můžou omrknout soutěžící naživo při semifinálovém kole, které proběhne 18. června v pražském hudebním klubu Óčko.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

iMiss 2011: Soutěž o nejkrásnější dívku internetu začala