Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Ice Age: Continental Drift: 3D filmů už se nezbavíme

Redakce

Redakce

15. 5. 2010

Letos se s 3D filmy opravdu roztrhl pytel a jak je vidět, ani v příštích letech s tím páni režiséři nemíní přestat. Za poslední rok jsme mohli nebo jestě můžeme zhlédnout ve 3D provedení například Alenku v říši divů, Jak vycvičit draka nebo Toy Story 2: Příběh hraček. A do budoucna nás čeká i už čtvrté pokračování Ice Age (Doby ledové), které přijde do kin v roce 2012.

Zdroj: fanpop.com

Ice Age

V prvním díle Ice Age jsme se seznámili s hlavnimi hrdiny jako byl mamut Manny, šavlozubý tygr Diego nebo lenochod Sid, který zaspal migraci svého druhu na jih. Naši hrdinové nám v prvním díle dokazují, že přes různorodost jejich povah dokážou být jedna parta, kde se jeden bez druhého neobejde.

I další díl s podtitulem Obleva vypráví o naší známé trojce. Tentokrát zachraňují údolí, ve kterém se usadili, před zaplavením. V druhém díle můžeme také vidět lásku Mannyho k Ellie. Jak už to ale v pohádkách a hollywoodských filmech bývá, nakonec vše dobře dopadne a i láska Mannyho s Ellie bude happyendem.

Ice Age Zdroj: fanpop.com

A ani třetí díl nezklamal v tom, že hrdinové Manny, Sid a Diego táhli po celou dobu za jeden provaz. V Ice Age 3 je však hlavním tématem nový podzemní svět s vyhynulými dinosaury. Podle kritiků si ale režisér Carlose Sandalhy měl tento díl radši odpustit a ne připravovat ještě čtvrtý. Zatím nám nezbývá než čekat a doufat, že Ice Age: Continental Drift nás mile překvapí. Více informací nebylo zveřejněno.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ice Age: Continental Drift: 3D filmů už se nezbavíme