Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

I pánové o sebe dokážou efektivně pečovat

Péče o sebe sama je většinou spjatá logicky se ženami. Právě ony se snaží prostřednictvím kosmetiky, cvičení, zdravého životního stylu a dalších aspektů dosáhnout na co nejlepší vzhled a zdravotní stav. Pánové zdánlivě svou vizáž a celkový pocit se sebe samotného neřeší. Ne vždy tomu tak ale musí být, často se jedná pouze o jakési mínění veřejnosti. My se v následujících řádcích soustředíme na to, jakým způsobem se muži o svůj zevnějšek starají. Společně se přesvědčíme o tom, že pánové o sebe často pečují mnohem více než něžné pohlaví.

Na make up zapomeňte, posilovna je oblíbenější

Zatímco ženy směřují své kroky hlavně do koupelny, případně k toaletnímu stolku, muži jdou raději utužit své svaly. Jinými slovy, pánové mají rádi pohyb a často si linují ve vyrýsovaných svalech na celém těle. Neostýchají se navštěvovat posilovny a snažit se nakládat na svá bedra co nejvyšší možnou zátěž. Ač se to možná nezdá, spousta z nich si libuje také ve zdravém stravování, případně v doplňcích stravy. Někteří se nebojí ani doplňků, jež se zapříčiňují o vznik většího množství svalové hmoty. Mnohdy muži hodlají vyzkoušet afrodiziaka i proto, aby byli výkonnější při intimních radovánkách. Muž je jednoduše od přírody lovec a dokáže tomu obětovat ledacos.

I muži se neustále kontrolují

Myslíte si, že pánům nijak výrazně nevadí stárnutí? Jak komu. Tento přirozený proces dokonce některým i sluší. Je jasné, že pánové nevyhledávají například krémy proti vráskám. Na trhu s různými prostředky ale nijak nestagnují. Třeba takový problém vpadávání vlasů pro mnohé zrovna tabu nepředstavuje. Někteří muži volí jednoduchou cestu v podobě úplného vyholení hlavy. Jsou ale i jedinci, kteří raději vyhledají přípravky, jež umožní další růst vlasového folikulu. Na trhu se takovýchto prostředků nachází spousta.

A co intimní oblast?

Láska hraje samozřejmě u mužů velmi důležitou roli. Stejně tak myslí na sebe sama a na svou výkonnost v posteli. Najdou se i muži, kteří si zakládají zejména na své chloubě. Snaží se proto vyzkoušet mnohé metody zvětšení penisu, které více či méně mohou a nemusejí fungovat. Jednat se může jak o nejrůznější cviky, tak třeba o přípravky, které jsou vyráběny ve formách krémů a mastí.

Moderní oblečení a doplňky

Každý muž se rád obléká do hezkých oděvů. Nemusí se nutně jednat o sako a o společenský oděv jako takový. Mnohdy postačí i obyčejný ležérní outfit. I ten si lze ale obstarat takový, že bude korespondovat s nejmodernějšími trendy v oblékání. Zapomenout nelze ani na zajímavé a vkusné doplňky. Oživit vzhled pomohou kupříkladu moderní pánské hodinky. K dispozici jsou jak v klasické, tak i digitální podobě. Volba je už jen na vkusu konkrétního muže.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

I pánové o sebe dokážou efektivně pečovat