Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Hvězdy Twilight ságy se i bez nominací ukážou na Oscarovém ceremoniálu

Twilight-Saga-Stewart-LautnerSlavnostní a prestižní ceremoniál udělování cen Akademie se blíží a na veřejnost se dostává víc a víc informací. Obrázek večera začíná nabývat konkrétních obrysů. Tady jsou první střípky.

Kirsten Stewart, Taylor Lautner

Kirsten Stewart, Taylor Lautner

Vypadá to, že večer, kdy se udílejí ceny Akademie si není radno nechat ujít. Tímto se řídí i hrdinové Twilight ságy Kirsten Stewart (Bella) a Taylor Lautner (Jacob). Ačkoli ani jeden z nich není nominovaný, na slavnostní vyhlašování se přesto podívají. Kromě jiného budou především držet palce své kolegyni z Twilight Ságy  Anně Kendrick, která je nominovaná v kategorii Herečka ve vedlejší roli za snímek Lítám v tom (víc o filmu tady a o všech letošních nominacích na Oscara tady).

Ještě předtím, než jejich účast oficiálně potvrdila Akademie, řekla Stewart serveru E! Online: „Jo, jdu tam. S Taylorem se oba zúčastníme.“ Svěřila i detaily z vlastních příprav na ceremoniál: „Koukám se hlavně po botách, snažím se vybrat hlavně takové, ve kterých nespadnu.“

Mezi dalšími mladými celebritami, které se na udílení Oscarů podívají, jsou také Miley Cyrus (Hannah Montana) a Zac Efron (Muzikál ze střední). Pro oba dva to bude už podruhé, co se projdou po onom slavném červeném koberci.

Letošní dvaaosmdesáté vyhlášení cen Akademie proběhne už 7. března v Los Angeles. Uvádět ho bude herecká dvojice Alec Baldwin – Steve Martin, ačkoli nedávno vyšlo najevo, že původně měl být v pozici moderátora Sacha Baron Cohen (Borat, Brüno atd.).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hvězdy Twilight ságy se i bez nominací ukážou na Oscarovém ceremoniálu