Menu
TOPZINE.cz
Sport

Hvězdy NHL se představí v ČR! Utkání Bílí Tygři Liberec vs. Boston Bruins se blíží

Redakce

Redakce

19. 5. 2010

Bílí Tygři Liberec versus Boston Bruins? Možná vám to zní jako nesmysl, ale vězte, že již na podzim tohoto roku se tyto týmy postaví proti sobě v rámci NHL Premiere Challenge  2010 Exhibition Game. Bílí Tygři se tak stanou prvním českým týmem, který se před domácí kulisou střetne s celkem NHL.

Boston Bruins, Zdroj: zimbio.com

Na výjimečnou podívanou se můžete těšit 5. října v liberecké Tipsport areně. Moderní arena nabízí rozměry plochy totožné s americko-kanadskou NHL. Co říci k celku Bostonu? Boston Bruins je jedním ze zakládajících týmů NHL a dosud získal 5 Stanley Cupů v letech 1929, 1939, 1941, 1970 a 1972.

V současnosti v jeho kádru nastupují 2 Češi – David Krejčí a Vladimír Sobotka. Největšími hvězdami jsou kromě Davida Krejčího především Zdeno Chára, Patrice Bergeron, Mark Recchi, Miroslav Šatan, Marc Savard a Marco Sturm. Mezi legendy klubu patří Phil Esposito, Bobby Orr nebo Ray Bourque.

Tým Bostonu patří do Severovýchodní divize Východní konference. Aktuálně se celek řadí k nejlepším v NHL, což dokázal i v letošní sezóně. Bostonští Medvědi podlehli až v sedmém zápase semifinále konference Philadelphii.

Vstupné: 450 Kč   – 1000 Kč
– sleva 30% pro majitele permanentní vstupenky Bílých Tygrů pro sezónu 2010/2011 (platí pouze do sektorů druhého patra)
– sleva 50% pro nynější členy fanklubu (do sektoru Fanklub stání)

Prodej vstupenek bude zahájen 1. června.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hvězdy NHL se představí v ČR! Utkání Bílí Tygři Liberec vs. Boston Bruins se blíží