Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Hvězdná pěchota Česko Slovenské SuperStar!

Gabriela Honková

Gabriela Honková

22. 9. 2009

superstarÚvodem stačí říci to, že během dílu Hvězdná pěchota jsme byli svědky výkonů, které nás rozesmály nebo dostaly pod sedačku. A to nebylo způsobeno jen jejich kvalitou, ale hlavně hrůzostrašností přednesu. Někomu pánbůh nadělil krásu, jinému krásný hlas, někomu raději nic.

Pořádně se usaďte a pro jistotu si vezměte uklidňující prášky, tato zběsilá jízda by vám nemusela zcela prospět. Moderátoři Leoš Mareš a Adéla Banášová sestavili jeden z žebříčků Hvězdné pěchoty také podle toho, jak dlouho je nechala porota zpívat.

Na desátém místě se umístil soutěžící, kterému porotci dali na předvedení výkonu něco okolo 13 sekund. Účastník, který se umístil na prvním místě, se na kruhovém pódiu dlouho neohřál a byl mu nařízen odchod již po 1,40 vteřině. Pokud jste dobře pozorovali, mohli jste zjistit, že za tento časový interval stihl soutěžící zazpívat pouze 3 slova.

Paľo Habera zase sestavil během soutěže tzv. Jednotku rychlého nasazení, která když zazpívá, všichni kolem zahynou. Do této jednotky postupně zařadil 7 lidí. Pojmenoval je podle různých funkcí ve skupině. Např. virus-chemická zbraň, Umbrela zdravotnice, tlumočník-řidič apod. Tato zásahová jednotka bude určitě nasazena při útoku na země, které by chtěly svých chováním vyhladit Česko Slovenskou Hvězdnou pěchotu. A nebo v Pákistánu proti Usáma Bin Ládinovi, jak podotkl Palo Habera.

Ač někteří soutěžící věří, že mají pěkný hlas, často to není pravda. Ještě horší pak je, když do pěvecké soutěže přijde někdo, kdo se zúčastní jen z legrace – třeba proto, že se vsadil s kamarády ve škole, nebo jen tak. Škoda, že zabírají místo těm, co to myslí vážně.

Znovu se s Česko Slovenskou Superstar potkáme příští víkend – přesněji v sobotu při přenosu z brněnského divadla.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hvězdná pěchota Česko Slovenské SuperStar!