Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Hvězda Spider-mana James Franco propadl z herectví

Natáčí filmy, píše knihy, věnuje se modelingu a sochařině. Renesanční člověk, James Franco, je u nás známý především jako herec, a to velmi dobrý herec. Je skutečně tak dobrý, jak se říká?

James Franco Zdroj: archiv

Jeden z profesorů newyorské univerzity si dovolil nesouhlasit s Francovými hereckými schopnostmi a ohodnotil držitele Zlatého Glóbu za nejlepší filmový snímek známkou D.

Sláva na obtíž

Vysokoškolský profesor se prý necítil dobře v přítomnosti tak známého herce. Franco také přiznává, že kvůli natáčení nového filmu Dannyho Boyla 127 Hours, zmeškal většinu hodin. „Pracoval jsem a ve všech osatních předmětech jsem uspěl,“ sdělil sám herec na premiéře svého posledního filmu Kvílení.

Zatímco si Franco užívá ovace za Kvílení, je kritiky označován jako favorit na Oscara za film 127 Hours. Film o Aronu Ralstonovi, který zažívá peklo při své cestě pouští, byl inspirován skutečnou událostí, vynesl velké ovace při promítání na mezinárodním filmovém festivalu v Torontu.

James Franco umí chodit jak ve světě filmu, tak i modelingu

Sběratel cen a muž na roztrhání

Hvězda filmu Spiderman se zajisté nenechá vykolejit jednou špatnou známkou. Byl přijat na yaleskou univerzitu a pracuje na získání titulu PhD. v oboru psaní. Jeho první sbírka krátkých povídek vyjde pod názvem Palo Alto v průběhu října a 127 Hours bude mít premiéru začátkem listopadu.

Jako útěcha mu zajisté poslouží ohlédnutí za svou prací. Jeho 16 filmů vydělalo 1,5 miliardy dolarů, získal mnoho ocenění, včetně již zmiňovaného Zlatého Glóbu, 4 ceny MTV a nominace na cenu Emmy.

Jsem si jistá, že James Franco v budoucnu o nějakou tu práci zavadí i přes nelichotivé ohodnocení D v jeho záznamech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hvězda Spider-mana James Franco propadl z herectví