Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Hvězda Frieda Pinto zazáří v Dawn of War

Redakce

Redakce

3. 3. 2010

Frieda_PintoFrieda Pinto si užívá společné spolupráce s tudorovským hercem Henrym Cavillem na nové řecké mytologii. Jak se jim podaří zachránit lidstvo, uvidíme až v příštím roce.

Zdroj: archív Topzine.cz

Frieda Pinto Zdroj: archív Topzine.cz

Herečka Freida Pinto dostala nabídku od hollywoodského studia na roli ve snímku Dawn of War. Freidu známe z oscarového filmu Milionář z chatrče. Tentokrát si zahraje Phaedru, věštkyni, ke které se bude muset připojit Theseus , aby společně dokázali zabránit válce, v níž půjde o osud lidstva.

Theseuse, hlavního představitele, ztvární Henry Cavill (Tudorovci). V popředí filmu bude charakter samotného hrdiny, který vede svoje muže do boje společně s nesmrtelnými řeckými bohy. Budou bojovat v bitvě o záchranu lidstva, ve které se postaví dávným a mocným Titánům.

Producenti projektu jsou Gianni Nunnari, Mark Canton a Ryan Kavanaugh. Tvůrci hodlají film přivést na trh v roce 2011, této mytologické tvorby se zhostí Universal Picture.

Freda Pinto, představitelka Latiky z Milionáře z Chatrče, se díky oscarovému snímku těší veliké slávě a dostává nabídky k dalším natáčením. Pětadvacetiletá dívka si dodatečně zahrála i ve snímku You Will Meet a Tall Dark Stranger, kde se podělila o scénu s Antoniem Banderasem a Anthonym Hopkinsem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hvězda Frieda Pinto zazáří v Dawn of War