Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Britské duo Hurts chystá nové album. Představí ho i na koncertě v Praze

FOTO: HurtsBritské popové duo Adam Anderson a Theo Hutchcraft čili Hurts v březnu vydají druhé album. Po debutu Happiness, kterého se celosvětově prodalo na 2 miliony kopií, vydají 11. března druhou studiovku Exile. Nové songy z něj zahrají 28. března v Lucerna Music Baru.

FOTO: Hurts

Hurts Zdroj: informationhurts.com

Na internetu už se objevil první singl z nového alba, Miracle. „První deska byla hlavně o lásce a ztrátách, tahle je spíše o sexu a smrti. Vyjadřuje temnější a intenzivnější stránku naší hudby,“ okomentovali novinku Hurts.

Prozradili také, že práce na novém albu byla pro ně zatím nejnáročnější a nejextrémnější zkušeností, jakou kdy měli. „Je to pocit, jako bychom udělali něco doopravdy jedinečného a zvláštního.“

Hurts – Miracle

Hurts se se svým prvním albem umístili mezi deseti nejúspěšnějšími alby v evropských zemích, úspěšnými singly byly Wonderful Life nebo Better Than Love.

Duo z Britských ostrovů jistě potěší své české fanoušky také připravovaným koncertem v Praze,  který se koná 28. března v pražském Lucerna Music Baru. Vystoupení začíná ve 21:00.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Britské duo Hurts chystá nové album. Představí ho i na koncertě v Praze