Hudební projekt Love Earth natočil videoklip za 15 stovek, podívejte se

Vedle 100°C nebo Toxique by se rád viděl fronton hudebního projektu s názvem Love Earth. Na jeho historicky první videoklip se můžete podívat na TOPZINE.cz v exkluzivní premiéře.

Po dvou letech příprav vydal projet Love Earth zpěváka a kytaristy Tomáše Jirgla debutové album 11 Days On Earth. Jeho představení má proběhnout i na živo, datum křtu je naplánováno už na čtvrtek 23. ledna v pražském Lucerna Music Baru.

„Trip hopové synthy a samply, hutná kytara, melodický vokál a basslines až z jádra Země jsou na albu protkané zdemolovaným, a přesto popelově křehkým popem. Zvuk synthů vám bude evokovat zlatou éru breakbeatu à la Dj Hyper,“ definuje Jirgl hudební styl Love Earh.

Všech 11 skladeb na desce Love Earth – 11 Days On Earth je v angličtině, a jak nová formace uvádí, jsou inspirované každou minutou života. Hudbu složil a nástroje i vokály nahrával Tomáš Jirgl sám, baskytary natočil Tomáš Reichelt a ve třech skladbách hraje na bicí Milan Mareš.

Klip vyšel na 15 stovek

„Původně jsme klip zadali lidem z branže, ale nebyli jsme s výsledkem spokojeni. Takže jsem na full HD fotoaparát natočil sám nový materiál a pak se měsíc mučil s postprodukcí,“ svěřil se Jirgl a dodal: „Neměl jsem totiž o výrobě videoklipu vůbec páru, což si možná profíci všimnou na první pohled, nakonec ale stála celá výroba klipu 1.500 korun.“

Hudební projekt Love Earth natočil videoklip za 15 stovek, podívejte se
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*