Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Hudební projekt Love Earth natočil videoklip za 15 stovek, podívejte se

Redakce

Redakce

13. 1. 2014

Vedle 100°C nebo Toxique by se rád viděl fronton hudebního projektu s názvem Love Earth. Na jeho historicky první videoklip se můžete podívat na TOPZINE.cz v exkluzivní premiéře.

video
play-sharp-fill

Po dvou letech příprav vydal projet Love Earth zpěváka a kytaristy Tomáše Jirgla debutové album 11 Days On Earth. Jeho představení má proběhnout i na živo, datum křtu je naplánováno už na čtvrtek 23. ledna v pražském Lucerna Music Baru.

„Trip hopové synthy a samply, hutná kytara, melodický vokál a basslines až z jádra Země jsou na albu protkané zdemolovaným, a přesto popelově křehkým popem. Zvuk synthů vám bude evokovat zlatou éru breakbeatu à la Dj Hyper,“ definuje Jirgl hudební styl Love Earh.

Všech 11 skladeb na desce Love Earth – 11 Days On Earth je v angličtině, a jak nová formace uvádí, jsou inspirované každou minutou života. Hudbu složil a nástroje i vokály nahrával Tomáš Jirgl sám, baskytary natočil Tomáš Reichelt a ve třech skladbách hraje na bicí Milan Mareš.

Klip vyšel na 15 stovek

„Původně jsme klip zadali lidem z branže, ale nebyli jsme s výsledkem spokojeni. Takže jsem na full HD fotoaparát natočil sám nový materiál a pak se měsíc mučil s postprodukcí,“ svěřil se Jirgl a dodal: „Neměl jsem totiž o výrobě videoklipu vůbec páru, což si možná profíci všimnou na první pohled, nakonec ale stála celá výroba klipu 1.500 korun.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hudební projekt Love Earth natočil videoklip za 15 stovek, podívejte se