Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Hudba zdarma? Může být. Provokativní Xindl X nabízí unplugged verzi jeho alba!

Redakce

Redakce

6. 11. 2009

xindl_xFolková hvězda naší  scény Xindl X se připojil k trendu ostatních interpretů, kteří spojili své jméno s portálem t-music v rámci akce stáhni si desku a zaplať kolik chceš. Není však žádným začátečníkem, aby poskytl jen obyčejné album, ale přichází s opravdovými unikáty.

Xindl X, Zdroj: archiv vydavatelství

Xindl X, Zdroj: archiv vydavatelství

Už od druhého listopadového dne jsou na stránkách t-music k nalezení tři raritky od Ondřeje Ládka (Xindl X). Konkrétně se jedná o jeho poslední album Návod na čtení manuálu, jak v normální známé verzi, tak ve speciální unplugged podobě. A třetí specialitkou je zcela nová verze singlu Dysgrafik, která nyní brázdí rádia a  chystá se k ní i videoklip.  Jeho režie se ujal Jakub Sommer, který se podílel i na videu k hitovce Anděl. Premiéru bude mít v pořadu T-music Chart a v ostatních médiích by se měl objevit 20. listopadu.

Vše vyvrcholí 2. prosince velkým koncertem spojeným se křtem, jenž se bude konat v pražském Paláci Akropolis. Jako předkapela se představí kapela Jananas, se kterou už Xindl X spolupracoval v minulosti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hudba zdarma? Může být. Provokativní Xindl X nabízí unplugged verzi jeho alba!