×
TOPZINE.cz

Hra SpaceDomination.eu v ostrém provozu

space-domination

Dlouho očekávaná událost mezi řadou fanoušků světa sci-fi  je konečně tady. Došlo ke spuštění finální verze webové hry SpaceDomination.eu. Byl tak oficiálně ukončen více než 4 roky trvající vývoj této webovky a jak se autor nechal slyšet, nyní již bude docházet pouze k drobným úpravám především kosmetického rázu.

spacedomination_img_001

Definitivně u konce jsou tedy zásahy do samotného konceptu hry a jejích základních pravidel a principů. Hráči se již nemusí obávat žádných nemilých překvapení v podobě zásadních úprav za chodu a mohou se plně soustředit na to nejdůležitější, co dělá SpaceDomination.eu unikátní, precizní ekonomický model správy obřích vesmírných říší, propracované vesmírné boje skutečných armád a komplexní politický systém s rozdílnými modely pro jednotlivé herní strany.

Byť svojí členskou základnou patří spíše k menším rybkám, díky obrovskému světu skýtajícímu takřka nekonečné možnosti seberealizace jak pro bezcitné válečníky, tak pro zvídavé vědce či pacifistické farmáře patří SpaceDomination právem mezi špičku českých amatérských webových her (celou hru tvořil jeden člověk).

spacedomination_img_003

Závěrem ještě připojujeme vyjádření admina SD k otázce nízkého počtu hráčů: „SDčko není hra pro cvičené opice, které párkrát za den někam kliknou a mají vystaráno. Tohle je hra pro chytré lidi schopné přemýšlet a plánovat.“

Zaujalo vás to? Tak si pojďte zahrát na spacedomination.eu. Hra je celá v češtině a hlavně úplně zdarma.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..