Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Hra na hraně. Zažijeme hazard s Benem Affleckem a Justinem Timberlakem

Redakce

Redakce

12. 6. 2013

Justin Timberlake se jako hráč online pokeru připlete do nezákonného hazardu, kde mu půjde nejen o peníze, ale i o život. Jeho mecenášem bude Ben Affleck, který ho zasvětí do špinavého obchodu hazardu.

video
play-sharp-fill

Film Hra na hraně (v originále Runner, Runner) je dramatem, které nám přiblíží jeden z fenoménů dnešní doby, online poker. Peníze se zde dají rychle vydělat, ale také rychle ztratit, a to i nezákonným způsobem.

Hlavní hrdina filmu, Justin Timberlake, je matematický génius, který ale potřebuje peníze na vysokou školu, a tak se pustí do online pokeru, kde se dá rychle vydělat spousta peněz. Jeho matematické schopnosti mu pomáhají postupně vyhrávat víc a víc peněz. Do té doby, než je podveden a o všechny peníze přijde.

Rozhodne se tedy najít člověka, který stál za podvodem. Ten se mu nabídne jako sponzor pro jeho online hazard. Tím se ale zaplete do podvodů, nezákonných akcí a zajímat se o jeho život začne i FBI.

Justin Timberlake už dokázal, že umí hrát. V minulých letech jsme se o tom mohli přesvědčit ve skvělých snímcích The Social Network nebo Vyměřený čas. Jeho obsazení je proto vítanou záležitostí. Další lahůdkou je obsazení role mecenáše, kterým je oscarový Ben Affleck. V dalších rolích se objeví například Gemma Arterton (Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic).

Ačkoliv děj filmu zní dobře a zajímavě, uvidíme, zda bude stačit na celou stopáž a nezačne později nudit. Sice je hlavním tématem online hra pokeru, trailer ale spíše naznačuje, že se film zaměří na vztah dvou hlavních postav. Záporná role Benu Affleckovi určitě skvěle sedne a ani Justin Timberlake se nezdá být špatnou volbou. Jenže téma, kdy peníze a hazard zničí nebo zkomplikují život, je už hodně ohrané. Snad bude faktor online her natolik pro film zajímavý, že se nevyčerpá pouze na dobrý trailer.

Jak si film Hra na hraně povede, uvidíme 26. září 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hra na hraně. Zažijeme hazard s Benem Affleckem a Justinem Timberlakem