Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

How I Met Your Mother inspiroval SUIT UP party v pražské Retro Music Hall

Redakce

Redakce

4. 3. 2011

Kdo o party věděl, šel. A kdo nevěděl, lituje. Akce se konala již podruhé a inspirací byl slavný americký seriál How I Met Your Mother. Ted, Barney, Marshal, Robin ani Lily se na party konané na jejich počest neukázali, i tak byl večer přehlídkou obleků, šatů či kravat, které zúčastněným nehorázně slušely!

FOTO: How I Met Your Mother

How I Met Your Mother, Zdroj: distributor seriálu

Středeční party byla přehlídkou mužských obleků i dámských malých večerních. Oficiální začátek SUIT UP večeru byl ve 21 hodin. Kolem půlnoci Retro Music Hall praskalo ve švech a kdo přišel ve smart clothes, u vstupu dostal malý dárek.

Ženy potrápily své nožky v podpatcích a rafinovaně ukázaly své přednosti v šatech různých délek. Většina volila černou barvu, která však vůbec nemusí být nudná. Černé šaty s leopardím vzorem rukávů či malé černé, které proslavila Audrey Hepburn, byly hitem číslo jedna.

Muži nahodili oblek a neudělali chybu! Košile krémové, modré, pruhované, černé či bílé slušely všem. Byli jsme svědky kravatové módní show. Jednoduché černé, odvážnějších modré i výrazně pruhované. Vždy však dokonale sladěné s celkovým vzhledem obleku. I muži bez kravat sklízeli úspěchy. A dbalo se i na detaily. Manžetové knoflíčky stále nevyšly z módy a posunuly tak oblek na vyšší příčku.

Znalci seriálu s sebou vzali i svého wingmana (parťáka, který vám pomůže sbalit žhavou kočku), a můžu-li mluvit za ostatní, vyplatilo se. Pohodová atmosféra vydržela do ranních hodin. Hudba, drinky i nálada byly vynikající. Uvidíme, kdy Retro připraví další akci tohoto typu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

How I Met Your Mother inspiroval SUIT UP party v pražské Retro Music Hall