Menu
TOPZINE.cz
Hudba

House of Pain navštíví festival Prague City Festival

Redakce

Redakce

25. 12. 2010

FOTO: House of painK festivalům konajícím pravidelně v České republice přibude od příštího roku multižánrový hudební festival s názvem Prague City Festival. Jeho první ročník se uskuteční 23. června na pražském Výstavišti. Pořadatelé už nyní postupně odhalují jména zpěváků a skupin, které se na festivalu objeví.

FOTO: House of pain

House of Pain, Zdroj: oficiální stránky kapely

Britská kapela Skindred či Gogol Bordello, to jsou dva z již uveřejněných hostů, na které se návštěvníci mohou těšit. Novinkou je však legenda amerického hiphopu House of Pain, jež přijede v čele s Everlastem, který stál u samého počátku skupiny. House of Pain se loni po čtrnáct let dlouhé pauze vrátila zpět na scénu. U nás vystoupí v rámci svého turné a zároveň také oslaví jubilejní 20. výročí svého vzniku.

Zastoupení bude mít i oblíbené ska, a to v podání makedonské skupiny Superhiks. Irsko-američtí Flogging Molly zase potěší milovníky folk-ska-punku. Pořadatelé nezapomněli ani na českou scénu, přizvali plzeňskou skupinu Tleskač. „Potvrzení dalších kapel je na spadnutí, budeme návštěvníky průběžně informovat,“ sdělil za pořadatelskou agenturu PunxNotDead její ředitel Borek Jiřík.

Vstupenky na festival jsou již nyní k dostání v síti Ticketpro. Po vyprodání několika posledních kusů za 590 korun budou k dostání lístky v ceně 790 korun. On-line je můžete zakoupit zde. Organizátoři festivalu doufají, že se Praha brzy stane oblíbenou festivalovou destinací. Proto už nyní nabízejí vstupenky na Prague City Festival například v Chorvatsku, Maďarsku a Polsku. „Rádi bychom byli i prvním českým festivalem, který se aktivně promuje ve Velké Británii,“ dodává Borek Jiřík.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

House of Pain navštíví festival Prague City Festival