Menu
TOPZINE.cz
Hudba

House of Pain chystají v Praze divoký večírek. Součástí bude i parodie na striptýz

Marie Baladová

Marie Baladová

19. 6. 2011

Americká hip-hopová legenda House Of Pain, která přijede 23. června na Prague City Festival, se rozhodla v naší metropoli zůstat o den déle a oslavit tu své dvacáté narozeniny. Pro tuto příležitost si vybrala klub MeetFactory.

Jak sama kapela prohlásila, v původní sestavě možná dalších dvacet let koncertovat nebude a Praha je poslední zastávkou na evropském turné, což si o oslavu říká dvojnásob. Po odvolaném vystoupení Indyho & Wiche se rozhodli vše vzít do svých rukou a slibují opravdu divoký večírek, který bude končit až k páté hodině ráno. A na kterém se zřejmě od House Of Pain dočkáme nejednoho překvapení.

Zbytek programu zůstává beze změn. Večer zahájí britský šampión v beatboxu The Petebox. Vítěz Radio 1 Beatboxing Champion, který vystupuje napříč kontinenty po boku hvězd jako Will Smith, Pendulum nebo Grooverider. Po House Of Pain se pódia zhostí a ženský půvab doslova odhalí berlínské uskupení The Teaserettes ve své famózní burleskní show – zábavné a dekadentní parodii na striptýzové kluby. I kvůli nim platí věkové omezení a vstup striktně od 15 let.

A ještě jedna dobrá zpráva závěrem – majitelé vstupenek na Prague City Festival mají do MeetFactory vstup zdarma. Zájemci se mohou registrovat na profilu PCF na facebooku. Držitelům vstupenek na PCF, kteří si již lístek do MeetFactory zakoupili, bude vstupné vráceno. Pro všechny ostatní zůstává platné původní vstupné – 290 Kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

House of Pain chystají v Praze divoký večírek. Součástí bude i parodie na striptýz