Menu
TOPZINE.cz
Divadelní festivaly v ČR 2022

Hostínské divadelní léto 2013. Pražské inscenace se chystají na jih

Již po třetí se ve čtvrtek 8. srpna vrací do Hostína u Kovářova Hostínské divadelní léto. Divadelní přehlídka se v jižních Čechách zdrží do neděle 11. srpna a diváci se mohou těšit na divadelní představení i koncerty.

FOTO: Hostínské divadelní léto_1

Co je víc? Milovat, nebo být volný jako motýl? Zdroj: Hostínské divadelní léto

Přehlídku zahájí právě koncert. Divadelní léto 2013 otevře ve čtvrtek večer Petra Janů s kapelou Golem. V dalších dnech pak jsou připraveny inscenace velice oblíbené mezi pražským publikem.

V pátek se představí Chantal Poullain s Jiřím Schmitzerem v inscenaci Na vaše riziko. Tuto hru uvádí během sezony Divadlo Ungelt a těší se velké divácké oblibě.

FOTO: Hostínské divadelní léto_2

Na vaše riziko se představí Chantal Poullain a Jiří Schmitzer.

Sobotní večer se pak ponese ve znamení napětí. Společně s Janou Bouškovou, Václavem Vydrou, Naďou Konvalinkovou a Matějem Hádkem můžete navštívit Tureckou kavárnu.

V neděli se pak na louku u Hostína slétnou Motýli. Vojta Kotek, Jana Stryková, Valerie Zawadská a Jaroslav Slánský se pokusí najít odpověď na otázku „Co je víc? Milovat, nebo být volný jako motýl?“

Zkrátka nepřijdou ani děti. Během dne na ně čekají pohádky Fimfárum, Tajemství staré bambitky a Matylda zasahuje – aneb povídačky naší kačky.

Hostínské divadelní léto 2013: 8.–11. srpna

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hostínské divadelní léto 2013. Pražské inscenace se chystají na jih