×
TOPZINE.cz

Hostínské divadelní léto 2013. Pražské inscenace se chystají na jih

FOTO: Hostínské divadelní léto_2
Na vaše riziko se představí Chantal Poullan a Jiří Schmitzer.

Již po třetí se ve čtvrtek 8. srpna vrací do Hostína u Kovářova Hostínské divadelní léto. Divadelní přehlídka se v jižních Čechách zdrží do neděle 11. srpna a diváci se mohou těšit na divadelní představení i koncerty.

FOTO: Hostínské divadelní léto_1
Co je víc? Milovat, nebo být volný jako motýl? Zdroj: Hostínské divadelní léto

Přehlídku zahájí právě koncert. Divadelní léto 2013 otevře ve čtvrtek večer Petra Janů s kapelou Golem. V dalších dnech pak jsou připraveny inscenace velice oblíbené mezi pražským publikem.

V pátek se představí Chantal Poullain s Jiřím Schmitzerem v inscenaci Na vaše riziko. Tuto hru uvádí během sezony Divadlo Ungelt a těší se velké divácké oblibě.

FOTO: Hostínské divadelní léto_2
Na vaše riziko se představí Chantal Poullain a Jiří Schmitzer.

Sobotní večer se pak ponese ve znamení napětí. Společně s Janou Bouškovou, Václavem Vydrou, Naďou Konvalinkovou a Matějem Hádkem můžete navštívit Tureckou kavárnu.

V neděli se pak na louku u Hostína slétnou Motýli. Vojta Kotek, Jana Stryková, Valerie Zawadská a Jaroslav Slánský se pokusí najít odpověď na otázku „Co je víc? Milovat, nebo být volný jako motýl?“

Zkrátka nepřijdou ani děti. Během dne na ně čekají pohádky Fimfárum, Tajemství staré bambitky a Matylda zasahuje – aneb povídačky naší kačky.

Hostínské divadelní léto 2013: 8.–11. srpnaDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..