Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Hospoda U Klokočníka: Nejlevnější pivo široko daleko

Redakce

Redakce

1. 5. 2010

U KlokočníkaPokud máte málo peněz a velkou žízeň, hospoda U Klokočníka je tím pravým místem pro vás. Koho by také nepotěšila kácovská desítka jen za 17 korun…

Hospoda U Klokočníka, Foto: Barbora Bednaříková, Topzine.cz

Hospoda U Klokočníka, Foto: Barbora Bednaříková, Topzine.cz

Hospoda U Klokočníka se nachází přímo naproti věznici v ulici Na Veselí. Zevnitř působí trochu pajzlovitým dojmem, ale na to si brzy zvyknete. Obsluha je zde celkem rychlá, akorát je nebaví připisovat čárky, takže vám vždycky podají propisku, ať to uděláte za ně.

V jídelníčku máte na výběr několik klasických jídel, třeba smažený sýr nebo řízek, ale jestli jste nepřišli hladoví, rozhodně neprohloupíte, pokud si dáte na chuť nakládaný hermelín či topinky. Ceny velkých jídel se pohybují v rozpětí od 65 do 85 korun, snad až na jednu či dvě výjimky, a za hermelín se vám z peněženky vytratí 35 korun. Stojí to však za to.

Hospoda U Klokočníka - interiér, Foto: Barbora Bednaříková, Topzine.cz

Hospoda U Klokočníka - interiér, Foto: Barbora Bednaříková, Topzine.cz

A teď přichází ten hlavní důvod, proč navštívit právě tuto hospodu. Točí zde kácovské pivo Hubertus, a to velmi levně – za desítku dáte 17 korun, za dvanáctku 22… můžete si nabídnout i kvasnicové, desítku i dvanáctku, prostě co hrdlo ráčí! Z dalšího alkoholu máte na výběr spoustu levných panáků a samozřejmě pár nealkoholických nápojů.

Jediné minus, které bych Klokočníkovi udělila, je za záchody. Orezlé řetězové splachovadlo působí dojmem, že se při každém spláchnutí utrhne spolu s nádrží. To je ale jen nepodstatný detail, důležitější je, že se pořádně najíte a napijete.

ADRESA:
Na Veselí 702/48, Praha 4 – Nusle
OTEVÍRACÍ DOBA:
denně 10:00 – 22:00
BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP:
ano
NEKUŘÁCKÁ ČÁST:
ano
TIP NA JÍDLO A PITÍ:
Nakládaný hermelín a pivo
HODNOCENÍ:
Jídlo: 5***** Obsluha: 4**** Atmosféra: 3***

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hospoda U Klokočníka: Nejlevnější pivo široko daleko