Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Horoskopy: Výběr dárků pod stromeček podle zvěrokruhu!

Vánoce jsou svátky klidu, ale to, co jim předchází, se klidu zdaleka nepodobá. Stres, shon, šetření každé koruny z výplaty pro nákup vánočních dárků. A což teprve jejich výběr? Pro člověka, kterého dobře znáte, by to neměl být zase až takový problém, ale čím potěšit člověka, kterého až tak dobře neznáme? Vězte, že i podle zvěrokruhu je možné nakupovat dárky! Podívejte se, jaké dárky upřednostňují jednotlivá znamení.

Zdroj: Marián Luha, Topzine.cz

Beran:

Berana potěšíte něčím originálním a neobvyklým. Dárek můžete také klidně pořídit ve sportovních potřebách, orientálním obchůdku nebo hudebninách. Vyhněte se klasice a stereotypu. Pokud beranovi darujete pod stromeček tradiční pantofle nebo teplé vlněné ponožky, pěkně mu hnete žlučí!

Býk:

Ženám udělá radost zaručeně nějaký šperk, kosmetika nebo pěkný kousek značkové módy, mužům kvalitní archivní mok či luxusní souprava na víno. Muži mají také rádi značkovou kosmetiku nebo módu. Býci jsou labužníci a mají rádi svoje pohodlí. Pantoflemi ani teplými ponožkami nepohrdnou.

Blíženec:

Pro blížence můžete vybrat dárek v knihkupectví, hudebninách nebo krámku s přírodní kosmetikou a zdravou výživou. Řada blíženců uvítá také nějaký stylový dárek dle svého vkusu. Rovněž kvalitním mobilním telefonem nebo notebookem nic nezkazíte, právě naopak. Tohle jsou dárky pro blížence, jak stvořené. Také svíčky, aromalampy nebo olejíčky potěší. Hlavně nedávejte blížencům praktické dárky.

Rak:

Rakovi pořiďte dobrou knihu nebo nějaký kousek ze starožitnictví. Rovněž můžete nakoupit dárky v čajovně nebo orientálním obchůdku. Svíčky, vonné olejíčky, přírodní kosmetika – tím také nic nezkazíte. Stříbrné orientální šperky nebo drahé kameny, to je to pravé. Pro raka není vhodná žádná moderní technická vymoženost!

Lev:

Muže i ženy narozené ve znamení lva potěší zlato a zlaté šperky. Také umělecky hodnotné dílo do bytu, ale hlavně žádný kýč! Oblečení jim raději nevybírejte, mají svůj ojedinělý styl a nemuseli byste se trefit do jejich vkusu. Pořiďte jim něco barevného a veselého, klidně to může být i nějaký doplněk do bytu. Velice vhodným dárkem pro lva je polštář! Lvi totiž rádi spí.

Panna:

Pannu potěšíte praktickým nebo technickým dárkem. Odborná kniha, encyklopedie, mikroskop, praktické dárky do kuchyně a do domácnosti. Muže potěší i šachy nebo udice na ryby. Nepraktické dárky panna neocení.

Váhy:

Na váhy pozor, mají vytříbený vkus! Musíte je dobře znát, abyste se trefili s výběrem něčeho specifického. Pro váhu můžete koupit dárek v knihkupectví, hudebninách, obchůdku s dekorativními předměty do bytu či klenotnictví. Kupte jim třeba hodinky nebo hodiny.

Štír:

Vybrat dárek pro štíra je vskutku těžké. Zpravidla vám neřekne nic, pokud mu koupíte jakýkoli klasický dárek, ale zkuste ho opravdu potěšit a vymyslet něco originálního. Měl by to být dárek, který by si štír sám pro sebe nikdy nekoupil. Mělo by to být něco, co mu zůstane na dlouho, žádné spotřební zboží. Šperky, kosmetika, oblečení, to štíra nezajímá. Což takhle kniha nebo fotoaparát?

Střelec:

Střelce potěšíte technickou vymožeností, mp3 přehrávačem, fotoaparátem, knihou nebo také něčím individuálně specifickým. Mohou to být šachy, kompas, udice na ryby nebo třeba cokoli, co se týká chovatelství zvířat, od psů až po koně.

Kozoroh:

Kozoroh je náročný na výběr dárků. Dárky pro kozoroha nemusí být drahé, ale musí být především kvalitní. Rovněž u něj platí: kupte mu to, co by si sám nikdy nekoupil! Kozorozi mají rádi praktické a potřebné dárky, které potěší. Mají citlivý nos a radost jim udělá třeba také nějaký kvalitní značkový parfém.

Vodnář:

Pro vodnáře pořiďte jedině netradiční a originální dárek! Klidně to může být prkno na snowboard nebo poukázka na let balónem! Souprava pro přípravu čaje, cokoli z orientálního obchůdku, knihy, karty nebo třeba vodní dýmku.

Ryby:

Kupovat rybám k vánocům něco neprakticky romantického je omyl. Spousta ryb naopak potřebuje praktické dárky právě proto, že by si je sami nikdy nepořídili. Radost jim může udělat dárek, ze kterého bude jasně čitelné, že byl pořízen právě jen a jen pro ně! Klidně můžete rybám zaplatit dovolenou u moře!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Horoskopy: Výběr dárků pod stromeček podle zvěrokruhu!