Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Horoskopy: Jak se daří hvězdám ve škole?

Prázdniny jsou v tahu a žákům a studentům pomalu začíná škola a povinnosti s ní spojené. Jací jste nebo jací jste byli studenti? Snaživí šprti, rebelové nebo nezodpovědní flinkové? Podívejte se, jaký vztah ke škole a k učení mají jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Beran 21.3.-20.4.

Berani se neradi učí. Raději než teorii upřednostňují praxi. Vynikají spíše v tělocviku a často ruší v hodinách a bývají drzí k učitelům. Jsou tvrdohlaví, neústupní a sami vědí všechno nejlépe.

Býk 21.4.-21.5.

Býci bývají snaživí a houževnatí. Patří mezi tzv. šprty. Jsou dobrými organizátory při plánování nejrůznějších školních akcí, správci třídy a většinou v úzkém kontaktu s pedagogem.

Blíženci 22.5.-21.6.

Blíženci jsou chytří, ale nesoustředění a netrpěliví. Často vykřikují v hodinách a mívají ve velkém nepořádku učební pomůcky, zapomínají domácí úkoly a podobně. Bývají všestranně zaměření a obvykle velmi jazykově nadaní.

Rak 22.6.-22.7.

Raci bývají uzavření, v kolektivu nijak nevyčnívají, naopak stojí v pozadí. Jsou to typičtí knihomolové a mají v oblibě historii. Často jsou umělecky nadaní. Matematika, fyzika a logické myšlení jim činí potíže.

Lev 23.7.-23.8.

Lvi vynikají v kolektivu, potřebují být středem pozornosti. Bývají talentovaní a tvořiví. Upřednostňují spíše logiku a rozum. Učení jim nečiní žádné potíže.

Panna 24.8.-23.9.

Panny mívají výborné analytické myšlení, jsou snaživé, pečlivé až perfekcionistické. Úkoly, učební pomůcky mají vždy v naprostém pořádku. Bývají vynikajícími studenty a vynikají v informačních technologiích.

Váhy 24.9.-23.10.

Váhy jsou inteligentní a talentované. S učením obvykle nemívají žádné problémy. Milují tvořivost a umělecké předměty.

Štír 24.10.-22.11.

Štíři jsou spíše vážni a uzavření, ve škole příliš nevynikají. Nikdy nepoznáte, co si doopravdy myslí. Jsou výkonní a dělají, co se od nich žádá, co se však děje v jejich nitru se nedozvíte. Někteří štíři však mají sklony k rebelii.

Střelec 23.11.-21.12.

Střelci vynikají v tělocviku a mají rádi předměty jako jsou psychologie, filozofie nebo náboženství. Jsou inteligentní, tvořiví a přátelští.

Kozoroh 22.12.-20.1.

Kozoroh bývá dobrý student. Snaživý, ctižádostivý, cílevědomý. Vždycky dělá to, co se od něj očekává. Je zodpovědný a spolehlivý.

Vodnář 21.1.-19.2.

Vodnáře nikdo nepřinutí dělat to, co nechce. Je to typický rebel. Kreativní volnomyšlenkář, často se pouští do konfliktu s pedagogem. Nepotřebuje mít poslední slovo, nerad se hádá, jen říká, co si myslí. Učitele nejvíce vytáčejí jeho fórky. Často bývá tzv. šaškem třídy.

Ryby 20.2.-20.3.

Ryby bývají zasněné a zamyšlené, často nedávají pozor v hodině. Umělecký talent a kreativitu samozřejmě nepostrádají. Chybí jim logika, používají spíše vnímavost a intuici.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Horoskopy: Jak se daří hvězdám ve škole?