Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Horoskop pro ženy na týden od 22. do 28. října

Redakce

Redakce

22. 10. 2012

Chcete vědět, milé ženy, jak jste na tom tento týden s láskou? Hrozí vám rozchod, vyrovnáváte se se ztrátou nebo se na obzoru rýsuje nový vztah? Přečtěte si, zda je lepší počkat, pomalu si vychutnávat tantrické milování, nebo se bezhlavě vrhnout do nového vztahu! Jaké máte možnosti, co vás čeká a před čím hvězdy varují?

ORB: Horoskop - zvěrokruh

Koláž: Marián Luha, TOPZINE.cz

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vzdor, risk, napětí, podrážděnost, energie, vitalita, vzrušení, vášeň, emoce, akce, večírky, mejdany, divoký sex. V tomto týdnu budete plná energie a nedokážete vydržet jen tak nečinně sedět doma. Pokud máte přítele, budete si užívat skvělého sexu a pokud jste nezadaná, vyrazíte na zcela jistě úspěšný lov. Pozor na zbytečné hádky, konflikty, emotivní výbuchy, možné rozchody pramenící z nespokojenosti a převládajícího napětí, zbytečné riskování, úrazy a migrény. Koncem týdne se můžete zamilovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Stojíte nohama pevně na zemi, ale pozor, abyste neztratila hlavu. Touha po zázemí a stabilitě se snoubí s vaším požitkářstvím. Toužíte spojit příjemné s užitečným a snažíte se pořádně si užívat. Vaše chování ale moc rozumné nebude, hoříte totiž spalující vášní a rozum nejspíše zůstává někde v pozadí. Zkraje týdne můžete pociťovat nespokojenost a rozvířené emoce, ale již od středu týdne se vše uklidní. Váš vztah se upevní a prohloubí.

Blíženec (22. 5. – 21. 6.)

Budete vynalézavá, promiskuitní a bisexuální. Zatoužíte po změně. Ve vztahu může převládat nespokojenost a napětí. Zbytečně se s partnerem nehádejte, neprovokujte ho ani nebuďte lhostejná nebo příliš pasivní. Útěkem také nic nevyřešíte. Zdá se, že vás někdo nebo něco drží v šachu. Ačkoliv už máte všeho plné zuby, ještě chvíli vydržte. Koncem týdne konečně dokážete někomu otevřít své srdce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vaši touhu po bezpečí, zázemí a rodině narušují změny, které mohou nečekaně zasáhnout a převrátit vám život vzhůru nohama. Pravděpodobně se už nějaký čas cítíte pod tlakem, a pokud máte dominantního partnera, čím dál tím více vám dělá problém se mu pasivně přizpůsobovat. Nebojte se trochu odvázat a být tím rebelem vy sama. I ve vašem životě může být spousta radosti a bezstarostné, dětské hravosti. Uprostřed týdne budete mít konečně pocit, že jste tam, kde máte být. Koncem týdne můžete být hodně podrážděná a roztržitá.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Do vašeho života bude přicházet hodně změn. Ať už se jedná o změnu partnera, cestování nebo stěhování, vše přijímejte s vyrovnaností a klidem. Je sice možné, že spolupráce s rozumem bude trochu skřípat a na povrch se budou dostávat rozbouřené emoce, vše se ale dá ustát bez větší újmy. Budete velmi akční, konec týdne bude příznivý pro veškeré fyzické aktivity, vášnivé milování, podnikání, tanec, sport nebo také uměleckou a kreativní činnost.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Ne vše se bude dařit, ale tento týden ještě velmi přeje lásce, romantice a erotice. Zejména zkraje týdne si budete užívat pocitů zamilovanosti a mělo by se vám dařit také v tvůrčí nebo umělecké činnosti. Napište své lásce milostný dopis nebo konečně vyjádřete své city někomu, kdo o nich vůbec neví. Pokud vás odmítne, nic si z toho nedělejte. Uprostřed týdne můžete pociťovat zvýšené napětí.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Počátek týdne může být slibný pro lásku a veškeré milostné aktivity. Bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Nepodléhejte však příliš partnerovi, nenechte se sebou manipulovat a nebojte se říct svůj vlastní názor. Možná se cítíte jako na houpačce, ale třeba se vám konečně podaří uvědomit si, co vlastně chcete, a rozhodnout se. Čekají vás nové začátky. Vahám narozeným v poslední dekádě přeji všechno nejlepší k narozeninám. Nebojte se trochu odvázat a zbavit se závaží, které vám život naložil. Bez něj vám bude rozhodně lépe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Cítíte se pod psa? Kde je vaše pověstná dravost a vášnivost? Pošlete starosti na dovolenou a odvažte se! Zapomeňte na drogy a alkohol, oddejte se meditaci nebo si zajděte do přírody. Opustil vás přítel? Nic si z toho nedělejte, čeká na vás nový a lepší! Teprve v druhé polovině týdne vás chmury opustí a budete plná energie a elánu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vášeň, nezkrotná sexualita, podnikavost, dravost, spousta změn a dobrodružství. Pokud ještě nejste zamilovaná, jistě se tak brzy stane. Budete si užívat, jak to jenom půjde, možná budete i trochu líná věnovat se práci nebo něčemu jinému než velebení vlastního ega. Koncem týdne budete mít energie na rozdávání a mělo by se vám dařit vše, na co sáhnete.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pravděpodobně se už nějakou dobu cítíte pod tlakem, možná i jako sopka před výbuchem. Něco je téměř na spadnutí a pořád to ještě drží. Zkuste tantrický sex a oddalujte orgasmus tak dlouho, jak jen to půjde. Výsledky budou překvapivé. V druhé polovině týdne můžete očekávat příjemné odlehčení, ke konci opět atmosféra zhoustne. Pozor na potlačené emoce, mohly by pěkně bouchnout.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Počátek týdne bude velmi příjemný a se svou láskou můžete strávit opravdu kouzelné chvíle. Dávejte si však pozor na iluze a snažte se stát nohama pevně na zemi. Po pracovní stránce by se vám měly dařit realizace nových nápadů a plánů. Můžete také najít novou lásku.

Ryby (20. 3. – 20. 4.)

V lásce se asi nedaří zcela podle vašich představ a realita je zřejmě úplně jiná než svět, který jste si vysnila. Okamžiky vystřízlivění jsou bolestné, ale posilující pro váš další život. Věnujte se práci a tvůrčí činnosti a vyhýbejte se konfliktům s lidmi, kteří za to nestojí. Na dobrou věc se vždy vyplatí si počkat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Horoskop pro ženy na týden od 22. do 28. října