Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Horoskop na červenec 2010: Týden od 26.7. do 1.8. 2010

Představuji vám další horoskop na týden od 26. července do 1. srpna 2010! Přečtěte si, co vás čeká a nemine a srovnejte horoskop s realitou vašeho života! Všem lvům přeji všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů při studiu, v zaměstnání i v životě a spoustu splněných přání!

Beran 21.3.-20.4.

Beran (21.3. – 20.4.)

Dlouhodobě přetrvávající napětí, které mohou pociťovat zejména zrozenci 1.dekády, uvolní optimismus, naděje a pozitivní energie Slunce působícího ze znamení lva. Budete mít více energie než jindy. V zásadě to může být úspěšný týden plný nových nápadů a projektů. Bude se vám dařit v podnikání. Ke konci týdne napětí výrazně zesílí. Můžete také trpět migrénami nebo bolestmi hlavy. Pokud prožíváte vášnivý milostný vztah, budete jako u vytržení. Je možné, že podlehnete nějaké vášni nebo prudkému emocionálnímu výbuchu. Moc se nerozčilujte, nestojí to za to.

Býk 21.4.-21.5.

Býk (21.4. – 21.5.)

V tomto týdnu, zejména v jeho první polovině, se vám příliš dařit nebude. Začnete mít pocit, že ať děláte, co děláte, někde něco skřípe a drhne. Dejte pozor, abyste se nenachladili. Mohli byste dostat angínu nebo bolesti krční páteře z průvanu. V milostných vztazích a emocionálních záležitostech to kolem středu týdne vůbec nebude špatné. Koncem týdne se velice zlepší komunikace s vaším nejbližším okolím.

Blíženci 22.5.-21.6.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Poměrně příjemný týden plný pohody a nových nápadů. Rozhodně neposedíte a budete jiskřit jako obvykle. Pokud jste nešťastně zamilovaní, nezbývá než se odmilovat. Koncem týdne vám to tak trochu přestane myslet, pozor na to, abyste zase neztratili hlavu.

Rak 22.6.-22.7.

Rak (22.6. – 22.7.)

Mělo by se vám dařit v lásce i ve studiu nebo zaměstnání. Pomalu se vzpamatováváte z nedávných bouřlivých narozeninových oslav a plánujete, co dál. Podaří se vám vystoupit ze své ulity a otevřít se. Neděle bude kritická. Opět se objeví někdo, kdo raní vaše city.

Lev 23.7.-23.8.

Lev (23.7. – 23.8.)

Čeká vás příjemné období narozeninových oslav. Oslavenci se mohou těšit na úspěšný týden a velmi příznivý start do dalšího roku. Budete-li pořádat větší narozeninovou akci, rozhodně se vydaří. Všechno nejlepší!

Panna 24.8.-23.9.

Panna (24.8. – 23.9.)

Pokud máte nějaké resty a teprve se chystáte učit se na závěrečné zkoušky, nejvyšší čas s tím začít. Bude vám to myslet jako nikdy předtím! Zesílí se vaše analytické, metodické a organizační schopnosti, bude se vám dařit v komunikaci i v praktických činnostech a budete své okolí terorizovat kritikou, sarkasmem a břitkým humorem jako nikdy! Jen zrozenci 1.dekády budou možná tak trošku mimo realitu. Měli byste vaše představy zapsat. Nepochybujte o svých literárních schopnostech! Zrozenci 3. dekády budou muset ještě nějakou chvíli vydržet než se začne blýskat na lepší časy. Snažte se potlačit svou agresivitu, vaše zloba nikomu neprospěje, tím méně vám samotným!

Váhy 24.9.-23.10.

Váhy (24.9. – 23.10.)

V celku příjemné období. Užívejte si léta a prázdnin a nezapomínejte se věnovat svým koníčkům nebo tvůrčím a uměleckým činnostem. Nemarněte svůj talent a dělejte to, co vás baví a co vás naplňuje!

Štír 24.10.-22.11.

Štír (24.10.- 22.11.)

Počátek týdne může být nepříjemný. Budete mít pocit, že už je toho na vás moc a nejspíše si budete připadat jako sopka před výbuchem. Zachovejte klid, napětí brzy ustoupí. Vaše síla a vůle vás drží nad vodou. Jste činorodí, aktivní, máte pocit, že se nemůžete ani zastavit. Konec týdne bude příjemný.

Střelec 23.11.-21.12.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Dejte pozor na hádky a konflikty se svým blízkým okolím. Nebude se vám dařit ani v komunikaci ani v milostných záležitostech a lásce. Možná jste platonicky zamilovaní do někoho, kdo vaši lásku neopětuje.

Kozoroh 22.12.-20.1.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Nejspíše jste i přes léto zavalení prací. Zkuste se trochu uvolnit a odreagovat. Zrozenci 1. dekády: S největší pravděpodobností prožíváte poměrně silnou osobní krizi, ale vaše vůle a síla osobnosti vám pomáhá vše ustát. I když se nedaří vůbec nic, ač byste moc chtěli, nezbývá než přijmout to, co je,  a čekat až se začne blýskat na lepší časy. V milostných záležitostech se rozhodně dařit bude a vaše píle a snaha budou po zásluze odměněny i v práci a zaměstnání. Podaří se vám nalézt východisko z vaší situace. Nové nápady se jen pohrnou.

Vodnář 21.1.-19.2.

Vodnář (21.1. – 19.2.)

Pondělní úplněk ve vašem znamení může dát senzitivnějším jedincům pěkně zabrat! Můžete pociťovat věru zvláštní stavy. V této době rozhodně nedoporučuji užívat návykové látky! Uprostřed týdne napětí ustoupí a konec týdne může být docela příjemný.

Ryby 20.2.-20.3.

Ryby (20.2. – 20.3.)

Nějak budete mít pocit, že jste tak trochu „mimo mísu“. Luna procházející vaším znamením středem týdne jen zesílí vaši citlivost, vnímavost a intuici. V tomto období bude pro vás těžké používat rozum a stát pevně nohama na zemi. Vaše sny a představy mohou být tak trochu nereálné a nepraktické.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Horoskop na červenec 2010: Týden od 26.7. do 1.8. 2010