Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Horoskop na červenec 2010: Týden od 19. do 25.7.2010

Zajímají vás horoskopy a rádi byste věděli, co vás čeká v tomto týdnu? Nebo se chcete jen pobavit? Připravila jsem si pro vás horoskop, s jehož sestavením jsem si dala skutečnou práci s použitím astrologického sofwaru a vlastních znalostí a zkušeností z oblasti astrologie.

Beran 21.3.-20.4.

Beran (21.3. – 20.4.)

Sex, pařby, fesťáky, rvačky, nezkrotná energie, planoucí vášeň a divoký temperament. Je vidět, že si umíte naplno užívat léta. To vše platí zejména pro ty, kdož se narodili ještě v březnu. Ale pozor! Můžete také prožívat období, kdy se budete cítit jako sopka před výbuchem! Vedra jen přispějí k tomu, že budete mít příliš horkou hlavu a můžete ledacos nekalého natropit! Budete-li mít pocit, že se vám nic nedaří a že to všechno jaksi „drhne“, nesnažte se nic řešit silou ani unáhleným rozhodnutím. Všechno má svůj čas. Dávejte si pozor na úrazy, přehřátí, nehody a kousnutí hmyzem a hlavně na výbuchy sopky, která dříme ve vás dříme! Uprostřed týdne pocítíte příval energie, mělo by se vám dařit a můžete se také zamilovat!

Býk 21.4.-21.5.

Býk (21.4. – 21.5.)

Možná se tak trochu budete nudit. Nic moc extra se dít nebude a vaše emoce a nálady budou nejspíše lehce rozkolísané. Můžete pociťovat rozmrzelost a že byste ze sebe zrovna chrlili nové nápady, to se opravdu říct nedá. V milostných záležitostech by se rozhodně mělo dařit. Vyžadujete zodpovědnost, spolehlivost, pocit jistoty a zázemí od partnera a toto vám bude nabídnuto. Po pracovní stránce budete zahlceni perfekcionismem, budete vynikat zejména v praktické činnosti, organizování a vedení práce a kolektivu. Vaše snaha brzy sklidí své plody.

Blíženci 22.5.-21.6.

Blíženci (22.5 – 21.6.)

V tomto týdnu se vám nebude příliš dařit v partnerských vztazích. Možná, že objekt vašeho zájmu vaší touhu neopětuje nebo jste si nasadili růžové brýle a začínáte pomalu střízlivět. Uprostřed týdne můžete pociťovat jakousi emocionální rozkolísanost, ale nevěšte hlavu. Zase bude dobře. Měli byste si odpočinout a trochu si pročistit hlavu.

Rak 22.6.-22.7.

Rak (22.6. – 22.7.)

Není to tak dávno, co jste oslavili svoje narozeniny nebo je ještě oslavíte. Vstupujete tak do nového životního období, přičemž doufáte, že tento rok bude lepší a úspěšnější. Pokud jste se narodili na počátku druhé dekády, je možné, že hned z kraje týdne potkáte osudovou lásku. I kdyby ne, prožijete příjemný a šťastný týden. Napětí, nervozita a negativní následky stresu, které jste doposud zažívali, ustoupí do pozadí a pocítíte úlevu. Bude se vám dařit v milostných i pracovních záležitostech.

Lev 23.7.-23.8.

Lev (23.7. – 23.8.)

Blíží se vaše narozeniny. Pociťujete vzrušení a příval nové energie. Ti, kdož se narodili v druhé dekádě budou přemýšlet více než kdy jindy a mohou mít pocit, že jejich skutečné pocity nejsou zrovna v souladu s rozumem a realitou. Můžete pociťovat lehkou nervozitu až podrážděnost. V průběhu týdne bude napětí ustupovat. Lidé narození ve třetí dekádě mohou mít už nějaký ten pátek pocit, že ztratili jasné obrysy svého života. Ke konci týdne se jim možná silně rozjasní.

Panna 24.8.-23.9.

Panna (24.8. – 23.9.)

Jedinci narození na přelomu první a druhé dekády si nejspíše naplno užívají zamilovanosti, radosti a štěstí. Uprostřed týdne však může přijít lehčí emocionální krize, která brzy odejde. Zrozenci třetí dekády to však už nějakou dobu nemají a nebudou mít jednoduché. Nemusíte prožívat peklo na zemi ani podléhat bolestným úderům neviditelné ruky, pokud nepřestanete věřit v lepší zítřky.

Váhy 24.9.-23.10.

Váhy (24.9. – 23.10.)

Zrozenci první dekády si občas mohou připadat jako na houpačce. Nejen, že možná nevíte, co přesně chcete a pokud to víte, tak se vám nedaří toho dosáhnout, ale můžete také pociťovat jakousi nestabilitu a nevyrovnanost. Koncem týdne vás mohou obtěžovat bolesti hlavy a silné napětí.

Štír 24.10.-22.11.

Štír (24.10 – 22.11.)

Vaše citlivost a vnímavost se zesílí. Budete mít ještě lepší schopnost zachytit náladu a atmosféru prostředí a vycítit, co si druzí doopravdy myslí. Můžete prožít poměrně příjemný týden, možná však budete trochu nervózní, přecitlivělí a budete mít menší problémy v komunikaci. Druzí lidé nemusí sdílet vaše dojmy a názory. Pozor na to, abyste neobelhávali sami sebe. V práci toho budete mít hodně, ale mělo by se dařit. Rovněž milostné záležitosti budou úspěšné.

Střelec 23.11.-21.12.

Střelec (2.11. – 21.12.)

Zrozenci třetí dekády dost pravděpodobně mají už nějakou dobu pocit, že se jim nic nedaří a že jim stále někdo nebo něco podkopává nohy. Napětí zesílí uprostřed týdne a v druhé polovině týdne ustoupí. Milostné záležitosti střelců dočasně stojí za psí štěk. Nejspíše máte pocit, že láska není nic jiného než trápení a napadají mě daleko horší slova, kterými by se to dalo vyjádřit. Střed týdne bude pro zrozence třetí dekády příznivý. Možná dostanete spásný nápad, jak z toho všeho ven.

Kozoroh 22.12.-20.1.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Zrozenci první dekády jsou v poslední době pro své okolí hotovými despoty. Měli byste se dát na vojenskou dráhu. Možná byste si měli uvědomit, že vaše panovačné a pedantské chování obtěžuje vaše okolí a že silou nic nezískáte. Zatoužili jste po moci a jedete přes mrtvoly. V práci nebo kariéře jste nejspíše na vrcholu, ale to jen proto, že se vám podařilo ty, kdož tam byli před vámi sesadit.

Vězte, že pýcha předchází pád. Nebudete se cítit dobře ani po fyzické ani po psychické stránce a míra stresu, problému a starostí může být už neúnosná. Velmi konfliktní vztahy budete mít s pannami a berany. Pro zrozence druhé dekády mám příznivější předpověď. Bude se jim náramně dařit v milostných záležitostech. Naopak budete velmi dobře vycházet s pannami. Zrozencům třetí dekády se bude dařit v práci.

Vodnář 21.1.-19.2.

Vodnář (21.1. – 19.2.)

Rozum jde stranou, naslouchejte své intuici. Nenechte si však od nikoho věšet bulíky na nos. Zejména zrozenci poslední dekády se mohou lehce pohybovat mimo realitu. Možná byste měli na nějakou dobu odložit filmovku se sušenými bylinkami do skříně a zkusit se na svět dívat jinýma očima.

Ryby 20.2.-20.3.

Ryby (20.2. – 20.3.)

Z kraje týdne se budete cítit příjemně, uprostřed týdne můžete pociťovat napětí. V milostných záležitostech se nebude příliš dařit. Budete mít také pocit únavy a ztráty energie. Nejspíše se cítíte jako ryba na suchu.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Horoskop na červenec 2010: Týden od 19. do 25.7.2010