Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Horkýže slíže chystají turné a novou desku

Redakce

Redakce

1. 2. 2011

FOTO: Horkýže slížeHorkýže slíže se rozhodli potěšit své fanoušky a připravili pro ně nové CD, které doprovodí koncertním turné po České republice. CD s názvem V dobrej viere (2001 – 2011) bude obsahovat 17 největších hitů skupiny z uvedeného období. Posluchači se na ně mohou těšit už 4. března.

FOTO: Horkýže slíže

Horkýže slíže, Zdroj: archiv kapely

Kromě sedmnácti úspěšných skladeb se na desce objeví také dvě novinky. Půjde o nový singl kapely Mám v p… na lehátku a o Megamix největších hitů Horkýže slíže.

Turné, na kterém kapela představí svou desku, odstartuje 4. března 2011 v Karlových Varech a zakončeno bude 30. dubna 2011 ve Strakonicích. Horkýže slíže odehrají celkem 26 koncertů.

„Lidi se můžou těšit na velké teatro. Kapela Horkýže slíže má ve zvyku vytahovat lidi z davu. Tentokrát přijdou na řadu i ti, kteří nemusí umět hrát na žádný hudební nástroj. Také kontroverzní kostýmy jsou samozřejmostí jako i soutěže o zajímavé ceny a velkolepá světla se zvukem!“ prozradil o turné zpěvák Kuko.

Cocotti ke slízání

Jako předkapela vystoupí Cocotte Minute. Ti upraví speciálně pro toto turné svůj setlist a zahrají i skladby, které od nich fanoušci delší dobu neslyšeli. Půjde například o Kopem, kopem nebo Bratře nedovol.

„Po dlouhý době budeme na tomhle turné v roli hostů a moc se na to těšíme. Můžeme totiž během koncertu Horkýže slíže balit jejich fanynky na řeči o tom, že se s kapelou známe a že je můžeme seznámit, když na nás budou“ náležitě“ hodný,“ směje se Zeller, frontman Cocotte Minute.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Horkýže slíže chystají turné a novou desku