Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Hodinky s Androidem vás upozorní na nové zprávy na Facebooku

Redakce

Redakce

11. 1. 2012

Hledáte-li originální dárek či doplněk ke svému šatníku, sáhněte po hodinkách I’m Watch. Tahle novinka na trhu toho umí víc, než byste hádali.

FOTO: Inteligentní hodinky I'm Watch

Přesný čas je jen jednou z mnoha funkcí, Zdroj: imwatch.it

Každý máme zkušenost s častým hledáním telefonu po všech možných kapsách, kabelkách a bundách. S chytrými hodinkami přichází možnost, jak rychle zkontrolovat zprávy, emaily, volat či spustit hudbu rovnou ze svého zápěstí. Nevěříte?

Technologický svět přináší zajímavou a designově vyladěnou hračku v podobě hodinek I’m Watch. Čím jsou tak neobvyklé?

Chcete mít pouze obyčejné hodinky, které ukazují jen čas? Nebo raději zvolíte chytré hodinky, které zvládají téměř vše, co váš smartphone, a přitom je nosíte klasicky na zápěstí? Toto je hlavní idea tvůrců inteligentních hodinek, které běží na operačním systému Android a využívají technologii Bluetooth, pomocí které se umí připojit k telefonu značky Apple, BlackBerry nebo Windows Phone 7.

Široká nabídka funkcí

Cena hodinek začíná na 400 dolarech. Tato horentní částka však umožňuje na displeji zobrazit notifikační zprávy z vašeho mobilu, jako jsou sms, e-maily, facebookové či twitterové zprávy. Notifikace jsou do hodinek zaslány pomocí Bluetooth, na displeji se zobrazují jako upozornění a slouží pouze jako informační údaje. Pro detailnější prohlížení musíte skutečně sáhnout po telefonu.

Kromě této funkce je možné použít další chytré aplikace pro sledování počasí, plánování kalendáře nebo přehrávání hudby. Další zajímavostí je zabudovaný mikrofon pro rychlé volání. Jednoduše do hodinek zadáte příkaz na volání a mezitím již vyndaváte mobil z kapes.

FOTO: Inteligentní hodinky I'm Watch

S diamantem za 12 000 dolarů

Hodinky se snaží oslovit široké spektrum spotřebitelů, i když patří mezi dražší kousky na trhu. Je možné je pořídit v zajímavých a svěžích barevných variantách či v titanovém provedení. Pokud si potrpíte na luxus, můžete si zakoupit hodinky ozdobené diamanty a drahými kovy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hodinky s Androidem vás upozorní na nové zprávy na Facebooku