Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Hodinky Ice-Watch účinkují v nejnovějším videoklipu The Black Eyed Peas

Šestinásobní držitelé hudebních cen Grammy, multiplatinová americká hip-hopová formace The Black Eyed Peas s charismatickou zpěvačkou Fergie přišli v závěru letošního roku se zbrusu novým studiovým albem s názvem The Beginning. A svoji premiéru si díky videoklipu k prvnímu singlu alba odbyly také hodinky Ice-Watch®.

FOTO: Black Eyed Peas - Ilustrace k singlu The Time (The Dirty Bit)

Black Eyed Peas – Ilustrace k singlu The Time (The Dirty Bit), Zdroj: accedogroup.com

Za první singl byla vybrána taneční záležitost, singl s názvem The Time (The Dirty Bit). Tento song obsahuje samply velkého klasického hitu z filmu Hříšný tanec, skladby (I’ve Had) The Time of My Life, kterou natočil v roce 1987 Bill Medley s Jennifer Warnes.

The Black Eyed Peas k písni již natočili i fantastické video, ve kterém byla ve velké míře využita i počítačová animace. Režie videoklipu se ujal zkušený Rich Lee, který s kapelou pracoval i na videu k dvojsinglu Imma Be Rocking That Body (natáčel videa např. i s Eminemem, The All-American Rejects či s The Pussycat Dolls…).

A právě v tomto nejnovějším videoklipu si odbyly svůj filmový začátek hodinky Ice-Watch Sili White. Podívat se na něj můžete zde:

FOTO: Hodinky Ice Watch Sili White

Hodinky Ice Watch Sili White

„The Beginning je symbolikou pro příjem nových technologií, jako je rozšíření reality, 3D a 360° videí. Zároveň je tahle deska i o odvaze experimentovat, vzít staré songy, které máme rádi z minulosti a přidat jim nový, bláznivý beat,“ uvedl k novému album frontman will.i.am.

Hodinky Ice-Watch Sili White z kolekce Sili Forever jsou v ČR k dispozici ve třech velikostech: Small – spíše pro ženy (1998 korun), Unisex (1998 korun), Big – s velkým ciferníkem v modelu vhodném spíše pro muže (2290 korun). Náramek hodinek je vyroben z pásku se silikonovou texturou, a proto jsou vhodné také pro alergiky. Všechny modely jsou voděodolné do 5 ATM, horní sklíčko je vyrobeno z minerálního skla a pro měření času využívají typ strojku Miyota 2115.

FOTO: Hodinky Ice Watch Sili White

Hodinky Ice Watch Sili White

Hodinky Ice-Watch si můžete zakoupit: Praha: 66 Gallery Concept Store Prague, KingFit, IMPREVU Jewellery v OC Palladium, KOSCOM, My Style, BUDMA; Ostrava, Havířov, Teplice, Český Těšín, Mladá Boleslav, Plzeň: D-sport; Ústí nad Labem: Klenoty Ori

Podrobný seznam výhradních distributorů na českém území a další zajímavé informace ze světa módních hodinek Ice-Watch jsou k nalezení na stránkách www.Ice-Watch.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hodinky Ice-Watch účinkují v nejnovějším videoklipu The Black Eyed Peas