×
TOPZINE.cz

Vznikají Hobití aerolinky. Zaleťte si na Nový Zéland jako Bilbo Pytlík

Novozélandské aerolinky nabízejí fanouškům díla J. R. R. Tolkiena unikátní zážitek. Ve spolupráci s filmovým studiem vytvořily tematické lety v hobitím stylu. Přinášíme ochutnávku toho, jak si užijete let ve stylu Bilba Pytlíka.

Novozélandské aerolinie nabízejí unikátní zážitek ve stylu Středozemě. Zdroj: distributor filmu

Air New Zealand se ve spolupráci s filmovým studiem, které stojí za filmy Petera Jacksona, povedlo zprostředkovat pasažérům kouzlo magické Středozemě už při cestě z Velké Británie nebo Ameriky.

Středozemě má oficiální aerolinii

Místo létání na obrovitých orlech si tak fanoušci v příštích dvou letech mohou vychutnat pohodlí speciálně upraveného Boeingu 777.

V hobitím stylu bude samozřejmě i obligátní bezpečnostní instruktážní video. I veškerý personál na palubě se pochlubí  hobitími uniformami.  Oficiální start této speciální linky ještě nebyl oznámen, ale už teď je jasné, že se příznivci díla J. R. R. Tolkiena mají na co těšit.

Neočekávaná cesta tam a zase zpátky

Největší nápor cestujících aerolinky očekávají kolem 28. listopadu letošního roku, kdy se v hlavním městě Wellingtonu uskuteční dlouho očekávaná premiéra prvního dílu Hobit: Neočekávaná cesta. Lety budou pokračovat i po zveřejnění druhého dílu osudů Bilba Pytlíka The Hobbit: The Desolation of Smaug v roce 2013.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..