Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Hobit jako obr? Matthew Goode jím chtěl být!

Petra Duhajská

Petra Duhajská

1. 3. 2010

Britský herec velmi toužil po roli v novém filmu Guillerma del Tora. V rozhovoru pro deník Telegraph uvedl, že se ucházel dokonce o hlavní postavu Bilba Pytlíka. Sám ale uznává, že asi nebyl nejvhodnější volbou. „Podívejte se, jak jsem velký, prokristapána!“

Matthew Goode

Matthew Goode se dostal do povědomí filmových fanoušků hlavně svými rolemi ve filmech Match Point – Hra osudu, Watchmen, Hon za svobodou nebo Přestupný rok. O hlavní roli ve dvoudílném snímku Hobbit stál natolik, že by ho stěží něco přinutilo ji odmítnout, nevadilo by mu ani strávit několik měsíců na Novém Zélandu, kde bude probíhat natáčení. U konkurzu bohužel neuspěl.

I Orlando Bloom vyjádřil svou chuť zahrát si tak jako v sérii Pán prstenů elfa Legolase. Zatím ale bylo potvrzeno pouze obsazení rolí Gandalfa, Elronda a Galadriel. Diváci se opět mohou těšit na Sira Iana McKellena, Huga Weavinga a Cate Blachettovou.

Peter Jackson, režisér všech tří dílů Pána prstenů, tentokrát s pomocí Fran Walshové vytvořil scénář a spolu s ní, del Torem a Philippem Boyensem se stará i o produkci. O plánovaném odložení uvedení filmového Hobita jsme již informovali zde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hobit jako obr? Matthew Goode jím chtěl být!