×
TOPZINE.cz

Hobit Bilbo Pytlík bude možná z Kanclu

Zní to trochu zvláštně, ale hlavní postava filmu Hobit bude opravdu asi pocházet z Kanclu. Tedy alespoň britského seriálu Kancl. Je totiž velice pravděpodobné, že hlavní roli v chystaném fantasy dostane Martin Freeman.

Martin Freeman, hvězda seriálu Kancl, Zdroj: bbc.co.uk

Ještě není nic rozhodnuto, ale britský herec Martin Freeman je momentálně nejpravděpodobnějším hercem, který si zahraje Bilba Pytlíka ve filmovém zpracování Hobita od J. R. R. Tolkiena. Freemana znají diváci hlavně ze seriálu Kancl nebo z komedie Stopařův průvodce po galaxii. Na roli hobita, který touží po životě dobrodruha, je prý ideální.

V trilogii Pán prstenů si Bilba zahrál Ian Holm, v Hobitovi ale musí být jeho představitel výrazně mladší, neboť dějem Pánu prstenů předchází. Freeman roli už dříve zvažoval, ale nebyl si jistý, zdali se mu vejde do diáře. Právě totiž natáčí seriál Sherlock pro televizní stanici BBC. Teď se ovšem vyjádřil, že by si na Bilba našel čas rád.

OBR: Speciál k filmu Hobit

Informaci o obsazení Freemana přinesl britský bulvár The Sun. A protože detaily o chystaném filmu ještě nikdo moc nezná, jde možná o kachnu. Pravděpodobně ho natočí New Line/Warner Bros ve spolupráci s MGM, nyní prý už dokončují přípravy a odstraňují poslední finanční problémy, které natáčení zdržovaly.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..