Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

H&M a Versace spolupracují na podzimní kolekci

Redakce

Redakce

22. 6. 2011

Na podzim se máme na co těšit. Oblíbená značka H&M spojí síly s další ikonou módního průmyslu. V minulosti jsme byli svědky spolupráce H&M a značek jako Jimmy Choo, Lanvin, Sonia Rykiel, Karl Lagerfeld či Cavalli. Nyní se chystá projekt, kterému nevévodí nikdo jiný než Versace.

FOTO: Versace pro H&M

Spolupráce, které se už teď nemůžeme dočkat!, Zdroj: H&M.com

Máme se opravdu na co těšit. Kreativní ředitelka Donatella Versace připravuje kolekci, jejíž inspirací jsou počátky fungování celosvětově známé značky. Kolekce, která spatří světlo světa 17. listopadu, bude hodně rozmanitá, mluví se o potiscích, barvách, doplňcích a samozřejmě kůži.

Na své si přijdou ženy, muži i milovníci bytových doplňků. Versace se chopila příležitosti s velkou chutí, navrhuje část kolekce i na jaro příštího roku. A že se nebude jednat o malý projekt, o tom svědčí i fakt, že značka Versace způsobila revoluci v šatníku všech milovníků módy.

Jak to bude vypadat?

Nožky žen, kterým se podaří zakoupit některý z kousků žhavé kolekce doplňků, si neodpočinou. Podpatky se budou šplhat do nebeských výšin, ale tato oběť stojí za možnost mít na nohou obuv, jíž vdechla život módní legenda.

FOTO: Versace pro H&M

Ikonické šaty

Dámské módě budou kralovat dokonale padnoucí šaty a doplňky. Muži se můžou těšit na stylové obleky, pásky a další doplňky. Chystanou novinkou jsou bytové doplňky v podobě povlečení, polštářů a ložního textilu.

Podzim tedy bude ve znamení velké a netrpělivě očekávané spolupráce. Minulé hvězdné kolekce na pultech vydržely sotva pár hodin, není tedy čas ztrácet čas. Zapište si do diáře 17. listopad! Kousky nestárnoucí Italky jsou o krůček blíže i obyčejným smrtelníkům, toho se musí využít!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

H&M a Versace spolupracují na podzimní kolekci