Menu
TOPZINE.cz
Art & Design

Hledáte inspiraci pro bydlení? Pomůže vám nový portál

Máte v plánu zařizovat nové bydlení nebo rekonstruovat to stávající? Chcete dokonalou kuchyň, úžasný obývák nebo ložnici jako oázu klidu a pohody? Pokud nemůžete najít tu pravou inspiraci, vyzkoušejte Bydlo.cz.

Inspirace pro každého

Bydlo.cz nabízí perfektní prostředí, kde můžete najít ztracenou inspiraci pro své bydlení. Služba zahrnuje i možnost sledovat a kontaktovat profesionální architekty, kteří působí ve vašem okolí a i vy můžete přispět svou troškou do mlýna. Na stránkách je možné vkládat zajímavé projekty a využít systém pro třídění, který vás nechá filtrovat fotky projektů druhu, barvy, materiálu, lokality.

Na prvním místě jsou vždy uživatelé a jejich pohodlí. I proto jsou stránky Bydlo.cz upravené tak, abyste je mohli bez obav prohlížet na kterémkoliv zařízení. Fandit stránkám můžete i na facebooku, kde je společnost již více než pět let a mají opravdu silnou podporu fanoušků. Přesvědčte se sami, je jich už přes 110 000.

Architekt vyladí váš domov

Možná si říkáte, že si svůj domov vytvoříte sami i bez profesionála, ale podívejte se na fotografie na Bydlo.cz. Vidíte ten rozdíl? Architekt dodá vašemu bydlení tu pravou tvář. Je to odborník, pod jehož vedením získá vaše bydlení svůj jedinečný styl.

Udělejte z kuchyně úžasné místo?

Asi nejkomplikovanější místností bývá právě kuchyně a přitom je to tak úžasná místnost. Setkáváte se zde s rodinou i přáteli. Základem každé kvalitní kuchyně je design, který se dobře doplňuje s praktickou stránkou. A je jasné, že tato kombinace nemůže vzniknout jen tak. Věnujte jejímu výběru i plánování dostatek času.

Vytvořte si domov svých snů

Abyste se u sebe doma cítili skutečně dobře, potřebujete dokonalý interiér a prostorové uspořádání, které vám bude po všech stránkách vyhovovat. V tom vám pomohou právě interiérová studia, kde pro vás dokáží designéři vytvořit zcela jedinečný návrh bydlení. Vše bude propracované do detailu od začátku do konce.

Vytvořte si profil na Bydlo.cz a získejte tu pravou inspiraci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hledáte inspiraci pro bydlení? Pomůže vám nový portál