Menu
TOPZINE.cz
Šperky a módní doplňky

Hledáte hodinky do přírody i společnosti?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

14. 12. 2020

Hodinky patří mezi doplňky s praktickou i estetickou funkcí. Ukážou vám přesný čas, krásně vypadají a některé vám navíc pomohou při sportovním tréninku.

Hodinky pro sportovce i milovníky stylu

Pokud hledáte kvalitní hodinky s dlouholetou tradicí, vaší pozornosti by rozhodně neměla uniknout japonská značka Casio. Původně se zaměřovala pouze na výrobu kalkulaček a elektronických diářů. Velmi rychle se vypracovala na jednu z nejúspěšnějších světových značek a přišla s výrobou hodinek. Nejprodávanější hodinky Casio se původně vyráběly pouze v digitální verzi, ale postupem času přišla tato značka na trh s novými řadami hodinek pro muže, ženy i děti.

Dnes seženete hodinky Casio analogové, digitální i s kombinovaným zobrazením času. Neslouží pouze jako ukazatelé času, ale nabízí celou řadu užitečných funkcí. Praktický je například diář, určování okolní teploty, schopnost zobrazovat obrázky nebo měření tepové frekvence. Velmi originální jsou hodinky ukazující čas v různých časových pásmech a výškoměr.

Každá řada hodinek Casio vyniká svým vzhledem i speciálními funkcemi. Propracované hodinky jsou vyrobené z kvalitních materiálů, mají originální vzhled a jsou zcela přesné.

Nejznámější řady hodinek Casio

Casio Sport

Řada Casio Sport je určená pro aktivní i příležitostné sportovce. Odolný řemínek zvládne tréninky na suchu i ve vodě. Díky LED osvětlení snadno a rychle zjistíte, kolik je právě hodin, jaká je vaše tepová frekvence a jak si při pohybové aktivitě vedete. Casio Sport jsou vybavené výškoměrem a barometrem – funkcemi ideálními pro outdoorové aktivity. A pokud se rozhodnete ve svém sportovním úsilí vytrvat, hodinky vám uloží až 120 měřených úseků, takže budete moci zpětně sledovat své pokroky.

Casio G-Shock

Sportovce jistě zaujme také řada G-Shock, která je odolná a vhodná i do extrémních povětrnostních podmínek. Tyto hodinky jsou lehké, odolné při pádech, nárazech i vibracích. Mají minerální sklo, přežijí pobyt ve vodě a přesný čas synchronizují přes GPS signál. Milovníci outdoorových aktivit jistě ocení zvýšenou odolnost vůči magnetickému poli, osvětlený ciferník a stopky. Samozřejmostí je rozmanitý výběr, díky kterému si na své přijde opravdu každý.

Casio Baby-G

Pro sportovně založené dámy jsou určené hodinky Casio Baby-G v elegantních barvách a s menším průměrem pouzdra. Jsou vyrobené z materiálu odolného vůči pádu, nárazům i vibracím. Hodinky jsou vodotěsné a disponují minerálním sklíčkem a osvětlením displeje.

Casio Wave Ceptor

Pokud sháníte hodinky, které jsou přesné a zároveň bezúdržbové, vyberte si řadu Wave Ceptor běžící na solární pohon. Na přesný čas se můžete spolehnout díky radiovému signálu a synchronizaci s atomovými hodinami.

Casio Sheen

Pro elegantní dámy jsou ideální Casio Sheen s ciferníkem s perleťovým podkladem, Swarovski elementy a zlatým řemínkem. Díky kvalitnímu materiálu a krásným detailům jsou hodinky nadčasové a snadno se kombinují s různými styly oblečení. Některé modely jsou jednoduché, jiné naopak extravagantní. V řadě Casio Sheen seženete i hodinky s chronografem.

Casio Edifice

Klasikou mezi Casio hodinkami je řada Edifice vhodná na sport i běžné denní nošení. Pochlubit se může nadčasovým designem, špičkovou technologií a vysokou odolností. Kromě přesného času nabízí stopky, ukazatele několika časových pásem a tachymetr.

Casio Classic Collection

Hledáte hodinky na běžný den? Pak se poohlédněte po hodinkách z klasické řady. Najdete zde jednoduché kousky s kulatým i hranatým ciferníkem, v analogové i digitální verzi.

Casio Pro Trek

Nejžádanějšími hodinkami pro venkovní sporty jsou Casio Pro Trek. Výhodou je sympatický poměr ceny a výkonu. Těšit se můžete na kvalitní materiál, odolnou konstrukci hodinek a speciální funkce, jako je kompas, barometr, teploměr, světové časy, úsporný režim, podsvícení displeje, budík nebo kalendář. Některé modely z této řady nabízí také solární pohon a odolnost vůči vibracím, pádu a nízké teplotě.

 

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru těch pravých hodinek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hledáte hodinky do přírody i společnosti?