Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Hledá se nová tvář Elite Model Look. Jak uspět? Cvičit a nebarvit si hlavu

Redakce

Redakce

10. 5. 2012

Ročně se díky soutěži Model Elite Look splní sen mnoha mladým dívkám. Na český casting se mohly přihlásit ty krásky, které měří minimálně 170 cm a je jim od 13 do 22 let. Castingy letos poprvé uváděla Miss World 2006 Taťána Kuchařová.

FOTO: Elite Model Look

Zdroj: elitemodellook.com

Celkem čtrnáct castingů ve městech po celé České republice mohly dívky využít k tomu, aby se staly novou Naomi Campbell, Cindy Crawford či Claudií Schiffer. Tyto topmodelky seslala na přehlídková mola nejvyhledávanějších světových návrhářů právě soutěž Elite Model Look.

Exkluzivitu soutěže dosvědčují i celosvětové úspěchy českých modelek, jako jsou Hana Jiříčková, Denisa Dvořáková, Linda Vojtová nebo Michaela Kociánová. Michaelu Kociánovou mohly dívky spatřit osobně, a to na pražských castinzích, kde měla roli porotkyně.

V době castingů praskala obchodní centra ve švech. Při čekání na svých pár minut slávy si každá z potencionálních modelek užila tlačenici, která nebrala konce. Několik dívek pořadatelé převlékli do šatů a fotograf s nimi nafotil pár zkušebních snímků. Dívkám při pózování pomáhala jak Michaela Kociánová a Taťána Kuchařová, tak i ředitel Elite Saša Jány. Jako dárek všechny adeptky na novou tvář Elite Model Look obdržely několik časopisů a vzorků nové vlasové a pleťové kosmetiky.

Celý tým, který se na hledání nové tváře podílel, působil profesionálně. Soutěžící se tvářily nadmíru sebevědomě a ostatním nezbývá nic jiného, než jim popřát hodně štěstí, to ostatní, jako je krása, mládí a výška, už totiž mají všechny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hledá se nová tvář Elite Model Look. Jak uspět? Cvičit a nebarvit si hlavu