×
TOPZINE.cz

Hledá se nová tvář Elite Model Look. Jak uspět? Cvičit a nebarvit si hlavu

FOTO: Elite Model Look

Ročně se díky soutěži Model Elite Look splní sen mnoha mladým dívkám. Na český casting se mohly přihlásit ty krásky, které měří minimálně 170 cm a je jim od 13 do 22 let. Castingy letos poprvé uváděla Miss World 2006 Taťána Kuchařová.

FOTO: Elite Model Look
Zdroj: elitemodellook.com

Celkem čtrnáct castingů ve městech po celé České republice mohly dívky využít k tomu, aby se staly novou Naomi Campbell, Cindy Crawford či Claudií Schiffer. Tyto topmodelky seslala na přehlídková mola nejvyhledávanějších světových návrhářů právě soutěž Elite Model Look.

Exkluzivitu soutěže dosvědčují i celosvětové úspěchy českých modelek, jako jsou Hana Jiříčková, Denisa Dvořáková, Linda Vojtová nebo Michaela Kociánová. Michaelu Kociánovou mohly dívky spatřit osobně, a to na pražských castinzích, kde měla roli porotkyně.

V době castingů praskala obchodní centra ve švech. Při čekání na svých pár minut slávy si každá z potencionálních modelek užila tlačenici, která nebrala konce. Několik dívek pořadatelé převlékli do šatů a fotograf s nimi nafotil pár zkušebních snímků. Dívkám při pózování pomáhala jak Michaela Kociánová a Taťána Kuchařová, tak i ředitel Elite Saša Jány. Jako dárek všechny adeptky na novou tvář Elite Model Look obdržely několik časopisů a vzorků nové vlasové a pleťové kosmetiky.

Celý tým, který se na hledání nové tváře podílel, působil profesionálně. Soutěžící se tvářily nadmíru sebevědomě a ostatním nezbývá nic jiného, než jim popřát hodně štěstí, to ostatní, jako je krása, mládí a výška, už totiž mají všechny.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..