Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Hlavní hvězdou thrilleru The Stone bude Chris Rankin z Harryho Pottera

Nela Christovová

Nela Christovová

15. 1. 2010

Chris Rankin, známý především jako Percy Weasley z filmů o Harrym Potterovi, dostane první hlavní roli. Herec, který dosud ztvárňoval menší postavy, si zahraje v připravovaném psychologickém thrilleru The Stone režiséra Philipa Gardinera.

Zdroj: Warner Bros.

Zdroj: Warner Bros.

The Stone se zdá být velmi zajímavým projektem. Jsem rád, že se na něm budu moci podílet,“ řekl herec Chris Rankin. Děj thrilleru s paranormálním námětem a hororovými prvky se bude odehrávat v Anglii, kde archeologové naleznou pod leteckou základnou starověký artefakt. Nikdo neví, k čemu přesně slouží, ale všem, kteří pracovali na vykopávkách, se začnou dít divné věci.

Film by se měl začít natáčet v únoru letošního roku pod taktovkou scénáristy a režiséra Philipa Gardinera a mimo jiné slibuje nové pojetí příběhu nebo speciální vizuální a zvukové efekty. Filmový štáb tvoří britští odborníci, kteří se předtím podíleli na snímcích jako Casino Royale, Harry Potter nebo Mission Impossible.

O hudbu se postarají No Redemption, Corjan a Druidica. Režisér Gardiner je s výběrem hudebního doprovodu spokojený a podle jeho slov si někteří hudebníci ve filmu dokonce i zahrají. V dalších rolích se objeví Tony Scannel, John Symes, Bunny Reed a Layla Randle-Conde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hlavní hvězdou thrilleru The Stone bude Chris Rankin z Harryho Pottera